Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, Spooky said:

 

 

A antigenske možeš i u privatnim laboratorijama.

 

Pa da, laboratorije. Ne znam zasto, pomislio da mozda moze i u apotekama. Hvala.

Link to comment
On 18.12.2021. at 13:22, ragasto said:

Ta svemoćna farmakomafija ne može npr. da obezbedi ni dovoljan broj vakcina protiv žute groznice, u zemlji je nestašica duže od mesec dana. Ali taj detalj avaksima naravno ne znači ništa.

nema kinte u zutoj groznici

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Kampokei said:

 

Pa da, laboratorije. Ne znam zasto, pomislio da mozda moze i u apotekama. Hvala.

Jer u francuskoj skoro svaka apoteka radi te antigenske testove.

Link to comment
On 18.12.2021. at 13:05, Tsai said:

dal ima smisla ovde javno pohvaliti mesta koja temeljno proveravaju passove? ja mislim da ima

 

@James Marshall @Hamlet Strašni

da li vam je ovo ok ili mislite da ne treba navoditi imena barova/restorana/ klubova? da li mislite da to treba da bude odvojena tema reci "Covid passovi u RS" ? ili da se ne pise uopste o tome? meni bi npr znacilo da procitam tako nesto

Link to comment

Ja nemam ama baš nikakvo mišljenje o tome. Što se mene tiče, otvori temu ako misliš da ima smisla. Ja bar tri godine nisam bio u klubu ili kafani posle 22,00 tako da baš nemam nikakav stav…

Link to comment

a ima i novih momenata

Quote

Престао сам да носим маску јер човек је чудак у тој ситуацији. 

 

verujem da je srbijica i po ovome izuzetak u svetu, da se najprominentniji clan kriznog staba stidi da nosi masku.

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
25 minutes ago, Aleksija said:

a ima i novih momenata

 

verujem da je srbijica i po ovome izuzetak u svetu, da se najprominentniji clan kriznog staba stidi da nosi masku.

Prolupao nacisto

  • +1 2
Link to comment

najbolje je sto ce cela srbija biti potpuno sokirana kad se pojavi omikron, jer su svi vec potpuno zavrsili sa koronom.

ne znam sta ce lekari i kao ce se oni izboriti, ali ovog puta se valja dobro potruditi - ili imati srece - da se bar razbolimo mimo najvece navale, jer tesko da cemo se moci sacuvati.

  • +1 2
Link to comment

+ definitivno usvojeno misljenje je da je omikron kijavica. Tako se priprema za sledeci talas, em je opusteno sve, em cine jos opustenijim. 

Ne znam sta ce biti. Ako bude haos, definitivno se na lekare ne moze racunati. Mi smo drzava koja bi trebalo da je u zalosti, a ne da organizuje proslave NG po trgovima

  • +1 2
Link to comment

Ometen svojim privilegijama, kao i sinom uhlebljenim debilom. To što radi ovaj nazovi krizni štab od maja 2020. je čisto dezerterstvo. Potpuno izlaganje mladog i zrelog stanovništva virusu, koje se na kraju prelilo na najstariju populaciju kod najopasnijih talasa. Nema tu niko ni mrvicu kičme, da su je ikada imali, dali bi ostavke još prošle godine u novembru. Ovako smo imali dva grandiozna potopa, dva manja, i jedan nekako hendlovan merama za robijaše. Vakcinacija sprovedena mlitavo, gde je svako mogao da proslavi svoje individualne slobode, da ugrožava ostatak populacije, zato što mu se može. Carevala je potpuna kontradiktornost, kao uostalom oko skoro svega. Taman je vreme da se spremimo za sledeći potop. Na ruku im ide što se i ostatak Evrope nerazumno ponaša, doduše manji je stepen samoubilačkog/ubilačkog nagona. Život ne može da čeka, jer ekonomija, jer letovanje/zimovanje/NG, jer ko zna koliko će da traje, jer svakako bi matori umrli zbog lošeg zdravstvenog stanja. Nadam se da će buduće generacije izučavati kako je sadašnja generacija loše rešavala pandemiju kovida.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...