Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

hahahahaha

brat mi je busterovan pre mesec dana fajzerom, nakon 2 rusa... uglavnom, malopre da ode do Tostera u NSu, pokaze sertifikat, a ovi mu zabrane ulaz jer nije EU sertifikat (ima onaj obican srpski, nije izvadio onaj EU digitalni).. zatim otisao do Irish Puba, i tamo popio zabranu :D

je l' to Srbija usla u EU u medjuvremenu pa ne priznaje svoje obicne sertifikate? :D

Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

tri knjige???

 

shta je on, habjanovic djurovic??? shta fali jednoj knjizi jebote? jednoj :dry:

 

Pa ne postizava i veštački virus i plandemiju i Brnabu u istu knjigu (cela njena izjava pri vakcinaciji ubačena je u opis knjige). :ajde:

 

#1

Quote

Autor, nizom činjenica iz štampe, društvenih mreža i literature, pokušava da čitaocu pruži odgovor kako je virus nastao i gde se prvi put pojavio. Istražuje njegovo poreklo i analizira teorije zavera po kojima je virus veštački, namerno stvoren „negde“ u laboratoriji i pušten među svet!

 

#2

Quote

Autor, u ovoj knjizi, prenosi delove planetarno popularnog filma „Plandemija" snimljenog po istoimenoj knjizi autora, doktorke, naučnika Džudi Mikovič, specijaliste infektologije, koji se neprestano uklanja i blokira na društvenim mrežama (Jutjub i Fejsbuk) s objašnjenjem da se radi o lažnoj vesti. Ovaj novi dokumentarac razgolićuje zdravstveni sistem, razotkrivajući šta pokreće programe vakcinacije, koje su stvarne uloge Svetske zdravstvene organizacije (WHO), Bila Gejtsa Tedrosa Adhanoma, Entonija Faučija i još mnogo toga.

 

#3

Quote

 

Vakcinu protiv virusa korona u Srbiji prva je primila premijerka Ana Brnabić, u Intitutu za virosologiju, vakcine i serume "Torlak" pred kamerama. Reč je o vakcini "Fajzer–Biontek".  

- Mi se nećemo zaustavljati dok se ne završi imunizacija stanovništva u Srbiji. Nećemo stati dok ne pobedimo korona virus - rekla je premijerka. Kao što smo i obećali, građani će imati na raspolaganju sve vakcine koje imaju dozvole u svojim zemljama i odobrenja relevantnih međunarodnih agencija, a koje će naravno proći i sve naše agencije i institute - rekla je Brnabić, a pedantno beleži :ziga: autor knjige Milorad Komrakov.

 


 

Edited by vememah
  • Hvala 3
Link to comment

Jel vazi onaj neki sertifikat preko sajta e-uprava? Prelezao krajem oktobra, pocetkom novembra, odradio sta treba na sajtu i izaslo to nesto, ima bar kod, ima sve.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Rekli mu da priznaju samo EU green pass :D
On ima samo onaj nas obican zeleni sertifikat, sto moze da se skenira obicnim mobilnim telefonom, i kao eto, ne priznaju to iz nekog razloga :D

Srbija ne priznaje sopstvene digitalne sertifikate :D 

Link to comment
a ima i novih momenata
Престао сам да носим маску јер човек је чудак у тој ситуацији. 
 
verujem da je srbijica i po ovome izuzetak u svetu, da se najprominentniji clan kriznog staba stidi da nosi masku.
a sinoc sam u toj svojoj radnoj kafani pochela da nosim masku pre i posle kafe. mene nije sramota [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, Have_Fun said:

Rekli mu da priznaju samo EU green pass :D
On ima samo onaj nas obican zeleni sertifikat, sto moze da se skenira obicnim mobilnim telefonom, i kao eto, ne priznaju to iz nekog razloga :D

Srbija ne priznaje sopstvene digitalne sertifikate :D 

Ja trenutno imam samo obični. Juče sam ušao u Mekdonalds bez problema posle osam. Nevakcinisani ne mogu ni u Mek.:D

Link to comment

Da su bar od starta tako poredili, umesto sa komarcima i najsmešnijim virusima. Jbt, crtali nam krugove po livadi na manje od sto zaraženih, vojska držala prst na obaraču da puca u virus, morali pse da krijumčarimo na pišanje noću, a posle nas pustili da crkavamo.

  • +1 5
Link to comment

Pa narod to hoce, vecinu zabole. Moze pola Srbije da umre, druga polovina bi se pravila da je sve ok. 

Stignu do bolnice i brecaju se na lekare kad ih pitaju da li su se vakcinisali

 

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...