Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

32 minutes ago, Mos said:

U Njemačku pada, u Srbiju raste. Seems legit. :sleep: 

 

Pada jer je delta u Nemačkoj i dalje na u prethodnim talasima neviđenim nivoima pa njen pad još maskira tj. čini nevidljivim rast omikrona, ali neće dugo, već sad se primećuje tendencija zaravnjivanja.

Edited by vememah
Link to comment
3 hours ago, vememah said:

 

Opet će vlast pobiti veliki broj ljudi. Mora se novembarski rekord u smrtnosti oboriti, a taman je tu i saveznik u vidu omikrona. Baš se svojski trudimo u trci do dna.

Link to comment

Radio sam 20 meseci od kuće, od kraja marta 2020. godine do pre dvadesetak dana...

 

U međugradskom i gradskom prevozu u BGD je stanje užasno. Mere o broju ljudi u autobusu se ne poštuju, većina putnika ne nosi maske ili ih nosi ispod nosa, bukvalno jedni drugima dišu za vratom. Uveliko se planira proslava NG...

 

Ako je omikron zaista toliko zarazniji od delte, ne postoji način da uskoro broj zaraženih ne bude ogroman. Ne vidim način da se neko zaštiti, jer organizovane zaštite više nema...

  • +1 1
Link to comment

Ovaj KS (medicinski deo) sastanci samo forme radi, bzv postoje i na tome se insistira da se vidi da su nebitni.

Poruka od vlasti je da im se moze sve.

 

U vreme pandemije u zemlji Srbiji rec nekog epidemiologa nije vazna i to je nasa realnost. Nema dalje, ovo placamo zivotima. 

 

Idemo jos jedan talas :sad:

 

 

 

 

Link to comment
11 hours ago, Sandradjer said:

U vreme pandemije u zemlji Srbiji rec nekog epidemiologa nije vazna i to je nasa realnost. 

 

osim ako epidemiolog ne postane član vladajuće stranke, ministar

 

ja sam u situaciji da te ljude bukvalno ne mogu da gledam, koliko mi se gade. muka me uhvati kada ih vidim ili čujem, a još veća ako je i video i audio

 

nije tako bilo za vreme Miloševića. da, i to su bili odvrtatni likovi, u svakom smislu, ali nisam imao takve reakcije na njihovu pojavu, govor. ne znam, možda zato što sam stariji

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

osim ako epidemiolog ne postane član vladajuće stranke, ministar

 

ja sam u situaciji da te ljude bukvalno ne mogu da gledam, koliko mi se gade. muka me uhvati kada ih vidim ili čujem, a još veća ako je i video i audio

 

nije tako bilo za vreme Miloševića. da, i to su bili odvrtatni likovi, u svakom smislu, ali nisam imao takve reakcije na njihovu pojavu, govor. ne znam, možda zato što sam stariji

 

1 hour ago, Ted said:

 

osim ako epidemiolog ne postane član vladajuće stranke, ministar

 

ja sam u situaciji da te ljude bukvalno ne mogu da gledam, koliko mi se gade. muka me uhvati kada ih vidim ili čujem, a još veća ako je i video i audio

 

nije tako bilo za vreme Miloševića. da, i to su bili odvrtatni likovi, u svakom smislu, ali nisam imao takve reakcije na njihovu pojavu, govor. ne znam, možda zato što sam stariji

Dozvolili smo da se ne cuje rec pravog epidemiologa, ovo u KS su pozeri. Strucna osoba bi odavno izasla iz tog cirkusa. 

I zato je sve ovde ludo i nenormalno. Mi nemamo neko telo koje ce da vodi ovu pandemiju, nego smo kao guske, a placamo zivotima

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...