Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Mene nevakcinisana koleginica ložila da nevakcinisani dobijaju 100% a mi ako se razbolimo 65% :ph34r:

Pametnica neka ta tvoja koleginica.

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
12 hours ago, elementary said:

Ljudi kako je zvanično kod nas,ako si vakcinisan 100% bolovanje, ako nisi 65%. To je zvanična informacija ili samo nešto što poturali po TV-u ?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Tako bilo u pocetku u drzavnim firmama. Za 100% je potrebno dokazati da si se zarazio na poslu - sto kontam da je npr. medicinarima u covid odeljcima lako, a nama kancelarijskim radnicima samo ako smo imali dokazanu izlozenost na poslu...

Link to comment
2 hours ago, Svemir Zeka said:

 

Mene nevakcinisana koleginica ložila da nevakcinisani dobijaju 100% a mi ako se razbolimo 65% :ph34r:

Bilo je apsurda mnogo. Npr. nevakcinisana osoba ide u izolaciju dve nedelje ako je neko od ukucana pozitivan i prima 100%. Vakcinisana osoba u tom slucaju radi normalno. 

Kad dodju mame u situaciju da je dete pozitivno, ove nevakcinisane sede kuci i neguju dete a primaju 100%. A ove vakcinisane otvaraju bolovanje na negu deteta i primaju 65%. 

To je zaista tako bilo, ako su zdrave obe osobe i ne dobijaju pravo na bolovanje na sebe 

  • +1 3
Link to comment

Ima i ono. Razboli se clan porodice, ti ako si nevakcinisan i razbolis se, uzmes izolaciju od 14 dana i ne prijavljujes da si bolestan. Tako dobijas 100%, a ako si bolestan dobio bi 65%. Ludilo.

  • +1 1
Link to comment

Ja juce isla na neko povece kucno okupljanje :). Bila sam na klackalici Hocu/Necu i poklekoh. 

Definitivno mi je utisak da se kod nas korona ne sljivi ni promil 

  • +1 1
Link to comment

Moje mišljenje je da je dobro da je došlo do povlačenja delte pred omikron. Imam utisak da je u Evropi haotično jer su se pomešala dva soja dok je u južnoj Africi omikron došao posle delte i u tom smislu nekako čini mi se da su dobri u ovom trenutku.

Link to comment
16 minutes ago, Sammael said:

Ja bio u pabu, niko živi ne kontroliše više sertifikate.

Sinoć je bilo baš pojačano opušteno svuda, čini mi se najviše još od letos.

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

ovi gde sam ja bila sinoc ni ne rade posle 20 jer su avaksi :lolol:

Jedno od mojih omiljenih mesta (brat fidel/che) su avaksi i to agresivni po fb, nisam isao tamo od kako je krenula korona.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...