Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 minutes ago, Sammael said:

Jedno od mojih omiljenih mesta (brat fidel/che) su avaksi i to agresivni po fb, nisam isao tamo od kako je krenula korona.

 

Sta kazu, truju nas zli kapitalisti  farmakomafija, cekaju kubansku vakcinu pa ce ondatm :fantom:

Imam nekoliko takvih levicara u blizem okruzenju, legende.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

 

Sta kazu, truju nas zli kapitalisti  farmakomafija, cekaju kubansku vakcinu pa ce ondatm :fantom:

Imam nekoliko takvih levicara u blizem okruzenju, legende.

Sta god hoces od teorija zavere su obrnuli.

 

Wake up sheeple!

Link to comment
15 minutes ago, Tsai said:

 

Monks bar uredno proverava, nema sanse da udjes i licnu i sve

Samo je bati ispred moralo da se objasni koliko je 6 a koliko 7 meseci :isuse:

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, Tsai said:

 

Sta kazu, truju nas zli kapitalisti  farmakomafija, cekaju kubansku vakcinu pa ce ondatm :fantom:

Imam nekoliko takvih levicara u blizem okruzenju, legende.

Ta svemoćna farmakomafija ne može npr. da obezbedi ni dovoljan broj vakcina protiv žute groznice, u zemlji je nestašica duže od mesec dana. Ali taj detalj avaksima naravno ne znači ništa.

Link to comment

Mi ove nedelje imamo novogodišnju proslavu u firmi. Od 30-ak ljudi, samo dvojica nemaju sertifikat, tj. treću dozu vakcine ili nisu preležali u poslednja 3 mjeseca. Delta je odradila svoje, nema više kud.

Omikron, to ćemo tek da vidimo.

  • Hvala 1
Link to comment

 

2 hours ago, keitel said:

Mi ove nedelje imamo novogodišnju proslavu u firmi. Od 30-ak ljudi, samo dvojica nemaju sertifikat, tj. treću dozu vakcine ili nisu preležali u poslednja 3 mjeseca. Delta je odradila svoje, nema više kud.

Omikron, to ćemo tek da vidimo.

 

Ja nakon perioda od pre  mesec dana kada je dosta prijatelja, poznanika i kolega dobila koronu par nedelja nisam čuo o slučaju korone u tom krugu. Imao  sam osećaj kao da se privodi kraju epidemija.

 

Pre dva dana drugar zvao da mi otkaže viđanje, on i roditelji pozitivni, sa lakim simptomima. Sestra kuma takođe pozitivna. Sve više ljudi koje znam neće da uzmu buster.

Link to comment

"Krovna" firma odbila da finansira novogodišnju žurku "jer neće da se za njihov brend vezuje da se prave žurke u vreme korone".
Mislim da je ipak u pitanju kinta. A?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
31 minutes ago, Kampokei said:

Bicu u Beogradu za praznike, pa da pitam, zlu ne trebalo, gde se sad rade antigenski i PCR testovi?

šta te briga? znaš da ćeš se zaraziti?

 

 


 

ne loži perpetumobil psihoze u sebi, ponašaj se kao i do sad, a ako zatreba saznaćeš za par minuta

Link to comment
1 hour ago, Kampokei said:

Bicu u Beogradu za praznike, pa da pitam, zlu ne trebalo, gde se sad rade antigenski i PCR testovi?

PCR samo državni. U Beogradu se zakazuje preko E-uprava i rade u gradskom zavodu za javno zdravlje na raskrsnici Vašingtona i 29. Nov. Tamo Mozes i državne antigenske. 

 

A antigenske možeš i u privatnim laboratorijama.

 

Ako se stvarno razboliš pravac kovid ambulanta u svojoj opštini, tamo ce ti uraditi besplatno.

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

šta te briga? znaš da ćeš se zaraziti?
 

ne loži perpetumobil psihoze u sebi, ponašaj se kao i do sad, a ako zatreba saznaćeš za par minuta

 

U principu si u pravu, ali moram da obidjem i neku stariju rodbinu, da idem kod njih kuci. A posto znam da ce biti makar malo izlazenja, jer social pressure, a i zasto ne bih video prijatelje, onda bih mozda pre tih vidjanja sa starijima tu i tamo uradio antigenski.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...