Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

14 minutes ago, Caligula said:

 

 

 

Imamo bre na vlasti jednu nesposobnu bandu koja ne ume da iskoordinira i isplanira/ sprovede apsolutno ništa se pljačke. Bukvalno.

 

I to gledamo evo vec osam godina u realnom vremenu. Žuti su za ove bili Shwaitzarska

Kako da ti kažem, oni nisu nimalo nesposobni, kada su oni sami u pitanju...

 

Za državu ih baš zabole, i to nije nesposobnost, nego kurcobolja...

 

Ovo što si napisao je užasno potcenjivački, zato su i došli dovde, da mafija ima državu, jer su ih svi potcenjivali...

Link to comment

Ko je napisao da mu je neki Dr iz Kriznog staba rekao da kad se pripreti necim, odmah padnu brojke? Ovo sa PC deluje kao to. Nema sanse da zatvore sve na 7 ili 10 dana, a trebalo bi na mesec, ako cemo da nesto zaustavimo, a paralelno da se ubrza vakcinacija.

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Mogao bi neko da priupita krizni štab zašto nisu ovoliko dramili u novembru.

 

Tada je bilo manje Danilovih fotki u opticaju ?

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

Ovo što si napisao je užasno potcenjivački, zato su i došli dovde, da mafija ima državu, jer su ih svi potcenjivali...

 

 

Naprotiv, nije podcenjivacki nego realno. Ovo je na njihovu stetu, sami su sebi napravili problem i sa poplavama i sa ovom epidemijom. Kakva crna kurcobolja, prosto nesposobnost da isplaniraju najlogicnije stvari. Bukvalno vladaju od dana do dana, od situacije do situacije, bez ikakve strategije, plana koji bi cak i njih zastitio. Dakle sebi na dugorocnu stetu a na kratkorocnu korist, to je sve samo ne pametno.

 

Kakvo crno potcenjivanje, bagra je to nepismena, nesposobna, nerazumna.

 

Sad, sto ovaj vecinski usrani narod glasa za takva populisticka govna to je vec druga strana price, kakav narod takva vlast i ostalo.

 

Edited by Caligula
Link to comment

E sad sledi zaplet, vucic reko da ne treba policijski cas.
Sad, ili su ovi ostali basirali, ili je nastalo ozbiljno pickaranje izmedju medicinskog i politickog dela ekipe™


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

To što Vučić kaže ne znači ništa, privid da se ne slažu i da nije njegova zadnja.

Inače, ja ipak mislim da nema ništa od policijskog časa, ali videćemo uskoro.

Edited by mraki
Link to comment
8 minutes ago, mraki said:

To što Vučić kaže ne znači ništa, privid da se ne slažu i da nije njegova zadnja.

Inače, ja ipak mislim da nema ništa od policijskog časa, ali videćemo uskoro.

Ja mislim da je ovo, ona varijanta, "ja ne bih, ali eto dobri Kon kaže"...

 

Videćamo...

 

Iskreno, zatvaranje svega možda i ima smisla, ali da uvode policijski čas 24/7, nema smisla, osim ako nije našto drugo u pitanju što nema veze sa koronom...

  • +1 1
Link to comment

Prosla najava policijskog casa je rezultovala nasjpontanijim protestima mladih narastaja (barem prva dva od cetiri dana) ispred skupstine i to od 90ih godina prosloga veka.

Isto je bilo lepo vreme kao ovih dana :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Sećam se da je letos, posle protesta, rekao "Nećete policijski čas? Nećete? Dobro, onda ćete sami... " itd. Izgleda da će sad da bude tako. Mada, mogu zamisliti kako ga pali scena u kojoj pokazuje nekakav horor sa glavama na javnom servisu dok zaključana raja drhti gledajući a napolju sirene i duge cevi. Varijanta 3 (ne isključujem ni nju) jeste da dođe do toga da ga molimo da nas zaključa zbog realnog stanja.

Link to comment

Lokdaun, pogotovo kad su blesavi srbi u pitanju, ima mnogo mnogo smisla.
Pitanje je kako će se taj lokdaun sprovoditi, mada kakogod da se sprovodi, negde će usporiti zaražavanje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...