Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Just now, Sammael said:

Trebalo je da mu kažu da će se vakcinisati kad stignu vakcine iz kovaks programa.

pa valjda je ova az što je stigla iz tog programa :unsure: ?

Link to comment
31 minutes ago, dùda said:

pa valjda je ova az što je stigla iz tog programa :unsure: ?

 

Hm, ne bih rekao. Ovo je indijska AZ, a oni su tek sad najavili da će početi distribuciju preko kovaksa, i to prvo afričkim državama.

Link to comment

"Radmilo Janković: Zatvoriti sve na dve-tri nedelje, uz isti tempo vakcinacije." (1. mart, N1)

 

"Prof. Radmilo Janković: Stali smo na rep koroni, idemo polako ka njenim leđima." (11. februar, RTS)

 

"Dr Radmilo Janković: Kent mutacija bi mogla da izazove za 40 odsto više smrtnih ishoda." (24. januar, Telegraf)

 

"Radmilo Janković: Vakcinacija u najvećoj mogućoj magnitudi u januaru, virus polaku u ad akta." (1. januar, Beta)

 

Sad je u fazi "zatvaraj sve". Probni balon vlasti.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Nize rase ce dobiti vakcinu preko kovaksa kad se WASP elita dobro naoruza, recimo sedmostruko ili desetostruko od onoga sto joj je neophodno. Mene licno je ova pandemija dovela na najnizi nivo poverenja u EU i takozvani "zapadni sistem vrednosti" u zivotu.

 

Tkz zapadni sistem vrednosti kao i svi ostali uvek je bio moje dupe na prvom mestu, ostali nek crknu, sa manjim ili većim varijacijama.

 

Da citiram jednog forumaša: "Ljubavi tu nema Andrea".

Link to comment

Da ponovim kada vama kaznenu politiku predstavlja[emoji769] onaj Divac koji kaže:
Nismo legitimisali ljude u prekršaju da nam se komunalci ne bi zarazili...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

U poslednja 24 sata u Srbiji je na korona virus testirano je 13.286 osoba, od kojih je pozitivno 3.469 dok je, nažalost, preminulo 16 osoba.

 

Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta "Batut", na respiratorima je 164 pacijent.

Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

U poslednja 24 sata u Srbiji je na korona virus testirano je 13.286 osoba, od kojih je pozitivno 3.469 dok je, nažalost, preminulo 16 osoba.

 

Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta "Batut", na respiratorima je 164 pacijent.

 

 

 

Link to comment

Kako god, uskoro se zatvara prozor za koncept nedovoljno proteklog vremena za razvoj imunizacije. Relativno ubrzo (ja bih rekao da su naredne dve nedelje ključne :happy:) znaćemo bolje na čemu smo. Ako nam brojevi ostanu ovakvi ili se čak i pogoršaju u dogledno vreme, nešto ipak nije kako treba.

Link to comment
17 minutes ago, Halvard said:

Kako god, uskoro se zatvara prozor za koncept nedovoljno proteklog vremena za razvoj imunizacije. Relativno ubrzo (ja bih rekao da su naredne dve nedelje ključne :happy:) znaćemo bolje na čemu smo. Ako nam brojevi ostanu ovakvi ili se čak i pogoršaju u dogledno vreme, nešto ipak nije kako treba.

očekuješ da se nešto oseti na vakcinisanih 20% populacije

 

pa kada se tek osetilo u Izraelu da ida ne bolje ? mislim da su bili debelo prebacili 50%

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...