Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Nema policijskog sata u Srbiji? nisam ispratio, kad je ukinut? Zašto se mora izlaziti od 22 do 5 ko ne ide sa/na posao u to vreme?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, mlatko said:

Nema policijskog sata u Srbiji? nisam ispratio, kad je ukinut? Zašto se mora izlaziti od 22 do 5 ko ne ide sa/na posao u to vreme?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Nema,i mera praktično nema...

Link to comment
4 minutes ago, mlatko said:

Nema policijskog sata u Srbiji? nisam ispratio, kad je ukinut? Zašto se mora izlaziti od 22 do 5 ko ne ide sa/na posao u to vreme?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

kucka mi prijateljica danas, da se sinoć zadržala kod nekih prijatelja i da je negde noćas malo posle ponoći prepešačila od ''nemanje'' do cara dušana

balkanska, terazije, knez, tek kada je presecala vasinu, srela dva mladića. kaže, bukvalno sablasan grad

 

dakle,  zatvoriš sve do 21 i šta će ti policijski 

  • +1 6
Link to comment
8 minutes ago, harper said:

 

I sta ce da postignu? Smirice se brojke, otvorice lokale, podivljace ponovo. Taman kad se svi prokuzimo i vakcinisemo doci ce neki juznoafricki, brazilski, kongoanski ili neki drugi vukojebinski soj koji ce biti otporan i na jedno i na drugo. Ovaj nas virus opasno troluje.:D

Da znas da nas troluje...

Link to comment
[mention=5803]mlatko[/mention]
Zato što čovek nije baš programiran da bude utamničen na gajbi!...Daj bre...
Spavaš li ti? Gde se mora ići posle 22?
kucka mi prijateljica danas, da se sinoć zadržala kod nekih prijatelja i da je negde noćas malo posle ponoći prepešačila od ''nemanje'' do cara dušana
balkanska, terazije, knez, tek kada je presecala vasinu, srela dva mladića. kaže, bukvalno sablasan grad
 
dakle,  zatvoriš sve do 21 i šta će ti policijski 
Pa ovaj vikend je bio napola policijski, samo stvaranje gužvi. Da, možda nije popularna mera niti ima neki vidljivi efekat ali ograničava i pomisao da je sve normano i slobodno. Evropska policija mislim da i nema baš mnogo teškog posla tokom zabrane kretanja, već je to podsećanje na vanrednu situaciju. Razumem da su te situacije u Srbiji podsećanje na 90te i da su ljudi umorni ali ovaj virus se može (još) pokazati kao nešto što zaslužuje vanredne mere, na žalost. Vakcine mogu da opasno zaribaju situaciju, proleće je na vratima.... hormoni bujaju, kad izađu dvoje eto ti eksponencijalno rast broja mladih na ulicama... ušuškani u vesti o uspešnom vakcinisanju starije i ugroženije populacije



Link to comment
3 hours ago, Aleksija said:

evo braca rusi sta kazu

https://rs.n1info.com/svet/u-rusiji-raste-broj-onih-koji-ne-zele-da-se-vakcinisu-sputnjik-v-vakcinom/

 

svaki posten antivakser prvo pocisti svoje dvoriste, pa onda ide dalje...

 

Lud narod, a pretpostavljam da je i ovde slična situacija. Vekovi ispiranja mozga autoritarnih režima daju ovakve plodove, ali i u demokratskom svetu je samo nešto bolje (barem većina nema porazne stavove). Pandemija je ogolila potpuno odsustvo kritičke svesti ljudi. Ispade da će nam informatičko društvo 21. veka, umesto sveopšteg progresa doneti nazadovanje, umesto precizne i pravovremene informacije imamo vladavinu lažnih vesti začinjenu potpunim zaglupljivanjem. Bukvalno teraš potpunu kontru od istine, usput stvaraš sledbenike kulta.

Edited by Facundo Orellana
  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, renne said:

Krezi štab trži uvođenje vandrednosg stanja i totalni lock down na sedam dana. Kažu odluka sutra ili prekosutra

VEsara se buni i ne da

 

Vesić se tu pita otprilike kao što se pitao povodom skraćenja za vikend. Ni to nije dozvoljavao, ali jebi ga.

 

Dirljivo je kad te krpe od ljudi umisle da imaju neku težinu pa ih realnost zvekne po njušci.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

ja brashna i rize imam od proshlog, a vi gledajte shta cete. i grashka kilo, za kratak pokazni lokdaun :dry:

i cimeta..cimeta nikad dosta :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

Kaže Gojković da ovi režimski medicinari u kriznom štabu isključivo traže 7-10 dana lockdowna s policijskim časom. Reklo bi se da su dobro svesni kakav pičvajz sledi.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...