Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, theanswer said:

 

Reklo bi se da rastura jer samo tako ima neke logike da brojke opet budu ovakve. 

Ne vidim što bi brojke mogle biti ovakve samo zbog britanskog soja.

Edited by mraki
Link to comment

Da reaktiviram staru ideju: zaključati mlađe od 25 godina.

 

Još bolje: zaključati one koji se nisu prijavili za vakcinu.

 

Edited by Anonymous
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Reklo bi se da rastura jer samo tako ima neke logike da brojke opet budu ovakve. 

Ako zanemarimo veličanstveno otvaranje spomenika, sa desetinama hiljada razdraganih građana, kao i približno toliko građana po Kopaonicima i ostalim Zlatiborima.

Ovo otvaranje spomenika i promociju zimskog turizma u doba korone nikako ne treba zanemariti

 

Sve i da kinesku vakcinu proglasimo za placebo, jer kruži priča po netu:unsure:, nećemo valjda biti toliki debili da poverujemo da se ljudi zaražavaju od nje.

 

Link to comment

Kako se lockdown nije razmatrao na 9k zaraženih u jeku zime, a razmatra se na 3,5k i pred prolećne dane kad mogu ljudi da borave i napolju za promenu? Meni ovo više smrdi na ideju da se prošvercuje novo vanredno stanje zarad nekih drugih stvari jelte (a i mart je pride), ili sventualno bacanje fokusa ponovo na temu zaključavanja dok se aktuelna frka na dvoru malo ne oladi...

  • +1 5
Link to comment
6 hours ago, dùda said:

kucka mi prijateljica danas, da se sinoć zadržala kod nekih prijatelja i da je negde noćas malo posle ponoći prepešačila od ''nemanje'' do cara dušana

balkanska, terazije, knez, tek kada je presecala vasinu, srela dva mladića. kaže, bukvalno sablasan grad

 

dakle,  zatvoriš sve do 21 i šta će ti policijski 

 

Tacno je takvo stanje.A sto se mene tice taj krizni stab je skup hostaplera i nijednu njihovu odluku necu postovati.

Smradovi prodani,tacno da vidim nekoga na ulici od tih iz kriznog staba pljunuo bi ga po sred face.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, ducca said:

Kako se lockdown nije razmatrao na 9k zaraženih u jeku zime, a razmatra se na 3,5k i pred prolećne dane kad mogu ljudi da borave i napolju za promenu? Meni ovo više smrdi na ideju da se prošvercuje novo vanredno stanje zarad nekih drugih stvari jelte (a i mart je pride), ili sventualno bacanje fokusa ponovo na temu zaključavanja dok se aktuelna frka na dvoru malo ne oladi...

Izgleda hara ovaj britanski soj.  Tako da poredjenje brojeva (koji ko zna kakvi su bili u decembru i kakvi su sada)  nema smisla.  Poslednje sto citam u Finskoj podignuta uzbuna,  dok kod nas skole krckaju sedmu nedelju, plus sve ostalo sto je pominjano. 

Link to comment
9 hours ago, Jozef K. said:

Verovatno od četvrtka ili petka do onog tamo vikenda tj nedelje/ponedeljka. To je desetak dana plus dva vikenda.

opet taj četvrtak, I Don't Like Mondays Thursdays

Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

Da li ima značajnog porasta rezaraženih ljudi? To bi bez sumnje ukazalo na britanski soj, sve ostalo mož bit ali ne mora da znači.

Pa ne bi na britanski. On me samo brzi. Za rezarazavanje su juznoafricki, brazilski I danas vidim neki njujorski

Link to comment

kš zahteva nemoguće, iz domena vlasti, a biće zadovoljni da dobiju i nekakvo kontrolisano radno vreme ugostiteljakih objekata

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...