Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 hours ago, pt 2.0 said:

 

2. mi, govna iz KŠ, mesecima smo donosili sve odluke na osnovu debelo potcenjenih podataka.

 

 

Ovo je iznuđeno priznanje - imaš u NIN-u od četvrtka fin članak, nadam se da posle raspitivanja novinara nije odmah krenulo masovno štelovanje knjiga po okruzima. Zvaničan podatak Kriznog štaba o broju obolelih od kovida-19 u julu je 10 988, a broj potvrđenih slučajeva registrovaih po okruzima je 17 487. Slično je i sa brojem urađenih PCR testova: zvanično 267 744, sumirano po okruzima 75  579. O mrtvima sigurno isto važi...

Edited by TdEII
  • Hvala 1
Link to comment

Prvog juna je prema zvaničnim podacima broj preminulih bio 244.

 

 

...što znači da je od korone zvanično do sada preminulo preko 1230 ljudi, po zvaničnim modifikovanim podacima.

Edited by Malkmus
Link to comment

Da dopunim rečeno gore: za broj obolelih podatke im nisu dostavili Borski, Zaječarski, Nišavski i Toplički okrug; za broj urađenih testova nisu dobili podatke iz Borskog, Zaječarskog, Nišavskog, Topličkog i Pčinjskog okruga.

 

Ispada da ne moraju da šteluju ništa, mogu da nastave da ignorišu upite. 

Link to comment

Sad me zvao drugar, vidim identifikaciju javim se on kaslje, ja kazem HA KAŠLJEŠ :Jova:

 

on "dobio sam kovid druze, evo me lezim na Bezanijskoj Kosi" :isuse:  pa me zove da pita da upadnem umsto njega za neke debile koji ga cimaju da zavrsi posao

 

Nebitno, kaze doneo iz Hercegovine, i on i devojka, ona sa blagim simptomima on sa dosadnom temperaturom pet dana a onda pluca i evo vec par dana lezi na odeljenju. Kaze nije guzva, osoblje super pazljivo. Dobro je da je sada zakacio, barem ce da ima korektnu negu.

Link to comment

OPET NULA !!! kaže Blic, misleći na preminule u poslednjih 24 h.Jebo sam im mamu bolesnu, oni to shvataju kao neku vrstu takmičenja sa kim? Sa kovidom, sa okruženjem, sa Evropom? Sportski duh? Srbin pobedio? Sestričina išla na testiranje i kaže nije gužva ALI konstantno dolaze novi ljudi na test, na svakih 5-10 min novi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...