Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Bilo bi dosta lose da sada Kon nastrada u ringu gde u  uglovima stoje razni sendvicari, ogorceni razmisljajuci gradjani i antimaskeri.

Edited by pacey defender
Link to comment

ANtimaskeri nevode krizni stab, ni drzavu, ni zdravstvo, ni minsitarstvo..jos ce Kon da ispadne Isus, jbote, kako mi lako okrecemo plocu..a do juce je bio drkon, Mengele...ovo za 10x vec ne znam, to mi vec deluje kao druga krajnost, ali dobro, mozda je i istina..

Edited by Misko
Link to comment

Javilo se nepoznato lice...

 

„U četvrtak je bilo 43 pozitivna u Beogradu, 15 ljudi je više hospitalizovno što govori o tome da se epidemija koja tinja polako razbuktava“, rekao je Radojičić.

  • Haha 1
Link to comment

Jbga, mislim da su se oni sad kolegijalno[emoji769] uzentovali da će ovaj biti brutalno vučen po blatu.
Ja ipak ne mogu da imam tu vrstu sažaljenja. Pošto se Kon prilično osiono raspravljao sa ljudima koji su mu govorili "dobro mooožda niste dobijali podatke, ali niko vam ne brani da upotrebite znanje i iskustvo".



.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

ne znam od kuda to da je on uopšte trebao da ima mesto u novoj vladi

i on i kisićka

 

 

nego, hoćete li se vakcinisat ove sezone?

Link to comment
Jbga, mislim da su se oni sad kolegijalno[emoji769] uzentovali da će ovaj biti brutalno vučen po blatu.
Ja ipak ne mogu da imam tu vrstu sažaljenja. Pošto se Kon prilično osiono raspravljao sa ljudima koji su mu govorili "dobro mooožda niste dobijali podatke, ali niko vam ne brani da upotrebite znanje i iskustvo".



.... Shiit has hit the fan!

ma on ima problem sa novim tehnologijama i komunikacijom, prosto je propustio taj deo priche, a praktichno je vec penzioner. u nekom svetu/drzavi drugachije strukture bi se mozda bolje snashao. trebalo je da bude autoritet i josh da autoritet zasnuje na laznim podacima, mislim da bi u kontaktu sa ovakvim sistemom svako zalutao negde, samo je pitanje kog dana, pa ili utekao iz mesta ili se koprcao do nekad.

za njega bi ideal verovatno bio onaj uniformisani bugarin na chelu kriznog shtaba, ispred drzave koja ne laze neobuzdano.

i dalje tvrdim da se niko ne bi snashao odmah, dok shvati shta ga je snashlo, a on se snashao tachno nikako...

sent from bubamoto

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne znam od kuda to da je on uopšte trebao da ima mesto u novoj vladi

i on i kisićka

 

 

nego, hoćete li se vakcinisat ove sezone?

svakako, sto i vama zelim.

Link to comment
9 hours ago, Misko said:

ANtimaskeri nevode krizni stab, ni drzavu, ni zdravstvo, ni minsitarstvo..jos ce Kon da ispadne Isus, jbote, kako mi lako okrecemo plocu..a do juce je bio drkon, Mengele...ovo za 10x vec ne znam, to mi vec deluje kao druga krajnost, ali dobro, mozda je i istina..

Okretanje ploce - mozda ako hvatas iste ljude u promeni stava. 

 

Ja naravno nisam zadovoljan Konovim odnosom prema svemu, pisao sam ovde sta sve mislim da je radio pogresno i stetno. To ne menja nista u pogledu toga da sada moze da se otvori novo narodno jedinstvo, gde je Kon sa suprotne strane. Ne bi valjalo da on apsorbuje kritiku za (ne)cinjenje Kriznog staba. Ne zbog njega - za njega me iskreno boli dupe zbog svega sto (ni)je radio prethodnih 6 meseci - nego zato sto nam sada stvarno ne treba 1 odvratni kombo spiranja odgovornosti sa politicara na vlasti i sirenja prostora za delovanje antinaucnih krugova. A plasim se da do toga moze da dodje. 

Edited by pacey defender
Link to comment

A to.. nikad u zivotu nisam primio vakcinu za grip...mozda napravim izuzetak ove godine :D  iz solidarnosti sa zenom koja je dijbeticar pa ce je smarati da mora

Link to comment



Okretanje ploce - mozda ako hvatas iste ljude u promeni stava. 
 
Ja naravno nisam zadovoljan Konovim odnosom prema svemu, pisao sam ovde sta sve mislim da je radio pogresno i stetno. To ne menja nista u pogledu toga da sada moze da se otvori novo narodno jedinstvo, gde je Kon sa suprotne strane. Ne bi valjalo da on apsorbuje kritiku za (ne)cinjenje Kriznog staba. Ne zbog njega - za njega me iskreno boli dupe zbog svega sto (ni)je radio prethodnih 6 meseci - nego zato sto nam sada stvarno ne treba 1 odvratni kombo spiranja odgovornosti sa politicara na vlasti i sirenja prostora za delovanje antinaucnih krugova. A plasim se da do toga moze da dodje. 


Ako sam te dobro razumeo, ne treba kritikovati Kona i ekipu struke[emoji769] za laganje i/ili previd stvarnog stanja, jel će to da iskoriste političari da speru sve sa sebe. I plus biće poljuljana vera u nauku i njenu primenu?
A koji je razvoj "pod B"?
Kako da dođemo do "odgovornosti političara", ako i Kon, neće da kaže ko je taj koji mu je davao ceduljicu[emoji769] nego su mu sad krivi "informatičari".

To oko "nauke" je isto kao kod "politike".
Ljudi pričaju "politika je loša, zlo" neću da imam ništa sa tim.
Ne, loša politika je zlo, politika mora da postoji!

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...