Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

ne znam shta da ti kazem, osim da, poshto mi je danas ochigledno dan za citiranje, citiram uvazenog fuentesa, ko u djavola ne veruje, vec mu pripada :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

Jutros ortaka zove zena, radi u jednom butiku, inace je jedva pregrmela kancer dojke skoro, jos uvek mora neke terapije da uzima..Usla joj gospodja bez maske i nema nameru da istu stavi jer je slobodna zena i ne moze njoj niko da naredi nista.

Nece da izadje. 

 

Ova se i potresla i prepala uzasno..toliko da se nije setila ni policiju da zove.

 

Samo udarati otvorenom sakom..nista drugo.

Link to comment

Takve treba jebati na finjaka, kazes da mora da stavi masku jer je koleginica skoro prelezala koronu, a onda nek izadje koleginica i krene da kaslje i smrca, da vidis kako ce da beze ko djavol od krsta.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Jutros ortaka zove zena, radi u jednom butiku, inace je jedva pregrmela kancer dojke skoro, jos uvek mora neke terapije da uzima..Usla joj gospodja bez maske i nema nameru da istu stavi jer je slobodna zena i ne moze njoj niko da naredi nista.

Nece da izadje. 

 

Ova se i potresla i prepala uzasno..toliko da se nije setila ni policiju da zove.

 

Samo udarati otvorenom sakom..nista drugo.

 

Samo bih joj rekao da moze da bude slobodna na svoj nacin ali van butika. U butiku takodje moze da bude slobodna dok postuje pravila koja su propisana za sve druge slobodne ljude. Cujes, ona je slobodna zena i niko nista ne moze da joj naredi. A onda ode kuci gde joj muz sere po ceo dan.

Link to comment

Ja bih joj se unela u facu i iskašljala zverski u facu, sa sve krkljanjem i izvlačenjem šlajmare iz dubine grla. Slobodna zemlja, valjda mogu da kašljem u svom butiku.

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, renne said:

rastemo, rastemo

161

 

Ali od 10764, tako da mu  dodje na 1,5% kao i juce. Kazem ja da steluju broj testiranih kad odrede koliko ce prikazati da je zarazenih

Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

Samo bih joj rekao da moze da bude slobodna na svoj nacin ali van butika. U butiku takodje moze da bude slobodna dok postuje pravila koja su propisana za sve druge slobodne ljude. Cujes, ona je slobodna zena i niko nista ne moze da joj naredi. A onda ode kuci gde joj muz sere po ceo dan.

 

Najiskrenije, ne znam ni ko je ni da li je u braku..Ali je drugi slican incident za koji cujem u veoma kratkom roku, u malom mestu u Banatu koje pretenduje da ga zovu gradom.

 

Sta li se desava u 50-100 puta naseljenijem Beogradu, strah me da pomislim. Tacno bi sad bio sjajan momenat da nam ukinu i Fb i tviter zbog raznih budalastina koje se tamo sire.

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Najiskrenije, ne znam ni ko je ni da li je u braku..Ali je drugi slican incident za koji cujem u veoma kratkom roku, u malom mestu u Banatu koje pretenduje da ga zovu gradom.

 

Sta li se desava u 50-100 puta naseljenijem Beogradu, strah me da pomislim. Tacno bi sad bio sjajan momenat da nam ukinu i Fb i tviter zbog raznih budalastina koje se tamo sire.

 

Ma, jasno ti je iz "argumentacije" o kakvom profilu se radi. To je to palanacko shvatanje slobode da jebes mater svima jer je svet tvoje dvoriste, nauceno u zajednici gde ti ceo zivot tako nekakav pater familias sedi na glavi s istom "argumentacijom" o svojoj slobodi. Seljacka posla. Nije bitno u kojem se gradu to desilo, desava se isto od Njujorka do poslednje provincijske zabiti. Glupost i neznanje su univerzalne ljudske vrednosti.

Link to comment

to je ista ta shto sedi u autobusu bez maske i okrece se okolo da vidi ko je gleda.

 

 

edip. glede rastenja i padanja, oni i nameshtaju tako da savataju nekoga ko ume u procentni rachun i elementarne procese (ako se jedan sabirak poveca, i zbir ce se povecati), i onda se ponashaju kako da niko nikad nishta nije nameshtao u istoriji chovechanstva i nameshtaja.

 

kao dete kad pokrije ochi rukama, pa ko ce da ga vidi. niko :sleep:

Edited by gospa buba
Link to comment
2 hours ago, de Sisti said:

 

Ali od 10764, tako da mu  dodje na 1,5% kao i juce. Kazem ja da steluju broj testiranih kad odrede koliko ce prikazati da je zarazenih

Jedino sto moze da bude relevantno u tim zvanicnim brojkama za nas (u smislu pracenja da li se epidemija stisava ili raste) je broj ljudi na respiratoru tj trend (da li opada ili raste), mada su i tu brojku svojevremeno lazirali :rolleyes:.

Plus pracenje da li odredjene zdravstvene ustanove izlaze ili ulaze u kovid rezim rada. Za sve ostalo se ne treba opterecivati sta izbacuju od informacija.

 

  • +1 5
Link to comment

Koliko su ljudi kolektivistička bića, to je nešto neverovatno, kao po nevidljivoj komandi sve više njih skida maske, danas je oko 50% u marketu bez maske, juče je bilo 25%, do kraja nedelje biću vanzemaljac. :( A što je najgore, nemam više ni jednu curu sa kojom bih romantično sastančio, jer koju god da pitam gde je bila, šta je radila - žurke, rođendani, izlasci, "nije zdravo osamiti se" - kažu one...  Od marta imam 0 dejtova... Kad se nisam oženio pre korone, nikad neću. :fantom:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
23 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

  Od marta imam 0 dejtova... Kad se nisam oženio pre korone, nikad neću. :fantom:

Znaci, propade nekoj (ne)srecnici mogucnost da bude oslobodjena svetom tajnom braka... :cry:

Link to comment
8 hours ago, harper said:

 

Ma, jasno ti je iz "argumentacije" o kakvom profilu se radi. To je to palanacko shvatanje slobode da jebes mater svima jer je svet tvoje dvoriste, nauceno u zajednici gde ti ceo zivot tako nekakav pater familias sedi na glavi s istom "argumentacijom" o svojoj slobodi. Seljacka posla. Nije bitno u kojem se gradu to desilo, desava se isto od Njujorka do poslednje provincijske zabiti. Glupost i neznanje su univerzalne ljudske vrednosti.

 

Zato ja stalno pričam da bih, kad bi bio u prilici, lagao deset puta više od ovih, ali kontra. Namerno izazivanje panike, 5000 mrtvih dnevno, lažne sahrane, lažne umrlice svuda po gradu, ovaj narod izgleda da jedino normalno funkcioniše u panic modu. Bilo tako '99-te, isto važi i sada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...