Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

splasnule guzve ispred torlaka; interesovanje za hrvatsku, iz koje talijani i austrijanci bjeze, veliko. 

ne znam da nadjem nestor-emotikona.

Edited by morgana
Link to comment

Da li je moguce da su sada na vestima na RTSu onako usputno provukli da policija hapsi ljude koji su u Srbiji falsifikovali PCR testove i prodavali ih za 100-800 evra (i to od januara)?? Ili sam ja nesto lose cuo...

Link to comment
Jel se pominje ukidanje zabrane poseta Domovima za stare ili su bitniji kafici, bioskopi i fudbalske utakmice?
Ne ništa, zato što znaju da ako se desi neko sranje biće pomor, najlak#e im je da zakatanče! Jer teško bi hendlovali.
Ludim!

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 18.8.2020. at 12:21, morgana said:

 

 

gdje je kon ljetovao? :evilsmile:

 

Ako je istina to što se priča da voli guzate Makedonke u tangama, onda na Ohridu, bez zaštite...

 

...Mislim na masku, naravno.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Zar u tim domovima za stare nemaju nacin da dodje jednom u deset dana jedan covjek u posjetu i vidi korisnika usluga sa  udaljenosti dva metra? Balkon u prizemlju, barijera od najlona u dvoristu...

Link to comment

ta praksa sa domovima stariih je u stvari indirekran dokaz da oni na ostatku drzave zapravo vode politiku masovnog zarazavanja, i samo im ponekad izleti da to sve vreme rade, kad se uvazeni epidemiolozi zalete, zanesu i izlanu u svojim monolozima, jer su oni izgleda naucheni da to rade, bez obzira na nepoznatost virusa i neizvesnost imuniteta. pa bi mozda i kontrolisano prokuzivali, da moze da se kontrlishe i da drzavom bez resursa ne upravljaju nezaglavljene budale. otud stani kreni, otud teshka zabrana na domove, jer se svaki put zna shta ce da se desi, sastavish gomilu - bukne, razdvojih gomilu, prestane. i tako 15 puta, shta li, ima se vremena, ne zuri se nigde. otud neinsistitanje na zashtiti, otud igranje sa shkolama, igranje sa odgovornoshcu. jedino je dom mesto gde je ishod supervidljiv, svi ce odmah i istovremeno da se porazboljevaju sad.gif

i to je kao neki relikt odgovornosti koji im se vuche kao rep, da nas podseti s kim imamo posla...

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Zar u tim domovima za stare nemaju nacin da dodje jednom u deset dana jedan covjek u posjetu i vidi korisnika usluga sa  udaljenosti dva metra? Balkon u prizemlju, barijera od najlona u dvoristu...
Bio je takav neki način, u onom "opuštanju", sad im je zabranjeno i ovo (mada na nivou preporuke, naravno).
Prosto neće ni ti u domovima da se "igraju" ako im ministarstvo šalje takve poruke...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Juče sam prvi put posle skoro 6 meseci bio u nekom zatvorenom hipsterskom kafiću na projekciji filma. Uredno poneo masku, međutim... apsolutno niko nije nosio masku, ni osoblje ni gosti (mahom populacija 25-35 god), čak ni na bradi. Seo sam podalje od ostalih i onda na kraju nisam ni ja stavio masku.

 

Naravno da mi je za 2h tamo prošlo hiljadu puta kroz glavu da sam se sad sigurno zarazio. I onda gledam ljude oko sebe, svi se ponašaju potpuno normalno, bez naznaka da smo u bilo kakvoj kriznoj situaciji, i počinjem da mislim da sam i ja i svi ovde prisutni na forumu potpuno ludi i paranoidni.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...