Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

41 minutes ago, renne said:

I DKT izjavi danas da su noćni klubovi zlo i naopako, i da su glavni izvori zaraze

 

Steta sto nema ingerencije da trazi zatvaranje. Ovo kao da su skupili pet alapacha da se zale na sistem i iscudjavaju "cccc sta narod radiiii"...

Link to comment
2 minutes ago, vememah said:

Da, na skoro 9200 testiranih, što će reći da je udeo pozitivnih još više pao, sad na 1,2%.

Posto vidim da pratis i da si savladao ove matematike, 'ajde mi, molim te, objasni sta znaci ovo 'pao'?

U kontekstu avgustovskih brojki recimo.

 

I koji bi %, ako sam dobro razumeo, bio negde u septembru - nedajboze, naravno - bio signal, crvena lampica da nesto nije u redu, cak i uz pretpostavljeno muljanje sa podacima: drzim da bi i sa muljanjem bilo tesko maskirati iole znacajan porast broja zarazenih.

Link to comment
24 minutes ago, namenski said:

Posto vidim da pratis i da si savladao ove matematike, 'ajde mi, molim te, objasni sta znaci ovo 'pao'?

U kontekstu avgustovskih brojki recimo.

 

 

 

22 hours ago, vememah said:

Zvanični podaci za zadnjih osam dana ukazuju na to da je ovo danas neverovatan pad udela pozitivnih među testiranima.

 

Novozaraženi / testirani / udeo u procentima

 

Prošli ponedeljak: 163 / 6819 / 2,4%

Utorak: 235 / 8086 / 2,9%

Sreda: 254 / 8768 / 2,9%

Četvrtak:  247 / 9100 / 2,7%

Petak: 235 / 9383 / 2,5%

Subota: 238 / 8529 / 2,8%

Nedelja: 211 / 6559 / 3,2%

 

Ovaj ponedeljak: 100 / 7352 / 1,4%

*Ovaj utorak: 108 / 9200/ 1.17%

 

 

 

*moj dodatak

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Hvala.

Pokusavam da se koliko mogu snadjem u tim brojkama: nisam od pocetka hteo, iz principa, da pratim i razbijam glavu s necim sucim, vidim, i iole ozbiljna strukatm ima problema.

Bilo je nekih sranja, secam se, sa 25 na 100,000 kao nekim OK rezultatom, taj rad...

Link to comment
On 17.8.2020. at 15:54, Apollo Creed said:

Do vikenda eto navijača na stadionima...

 

Quote

Kon: Derbi što pre da zaboravimo, publika će moći na stadione

 

Link to comment

on je drugi primer koji sam videla za zivota, da chovek oglupi usled fenotipa. ono kad uchish iz biologije kako se razvijaju organizmi, pa ima genotip ima fenotip. prvi registrivani primerak je sneki daki, njoj je bilo potrebno jedno duze vreme, nekoliko godina, da od pristojne zene postane dileja usled izlozenosti okolini. ali poshto se i fenotip razvija i unapredjuje, uvazenom konu je bilo potrebno svega nekoliko meseci da izvede transformaciju [emoji38]ol:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...