Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ja znam za jednu bebu koja se kovid dobila na porođaju, njih su zvali po otpuštanju iz bolnice na svaka 3 dana. Kad se jednom nisu javili na telefon, jer nisu čuli, zvonili im na vrata. Majka bebe je rekla, eno otišla do pekare po burek, panduri se dezintegrisali.

  • Wub 1
Link to comment
29 minutes ago, theanswer said:

Ne može se bez vanrednog stanja odrediti izolacija, pa zašto onda policija proverava ljude svaki dan kojima se odredi izolacija 

   Ona je nedvosmisleno rekla da ne može ni polčas bez vanrednog stanja. Ni to je niko nije priupitao, kako je njen šef najavio zatvaranje za ovaj vikend, a vanredno stanje nije pominjao.

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Reče Srđa kod Slađe malo pre da je luda vesarina ideja da se otvore bazeni

sutra ce da se izvinjava jer nije imao prave informacije :lolol:

Link to comment

A u celoj ovoj papazjaniji od dešavanja, juče je Vesara izjavio kako će nadoknaditi duševni bol vlasnika kafića zbog malog profita , a naročito onima na Vračaru,  tako što će im dozvoliti da postave bašte po parking mestima. 

Link to comment
56 minutes ago, fandorin said:

   Ona je nedvosmisleno rekla da ne može ni polčas bez vanrednog stanja. Ni to je niko nije priupitao, kako je njen šef najavio zatvaranje za ovaj vikend, a vanredno stanje nije pominjao.

Ma lupa gluposti, verovatno navlače narod da promeni mišljenje i podrži ponovo vanredno stanje.

Nije izolacija neka vanredna mera uvedena vanrednim, već postoji odavno u Zakonu o zaraznim bolestima i najnormalnije može da šljaka i bez vanrednog stanja.

  • +1 1
Link to comment

Evo sada reče čovek iz Čačka da biraju koga testiraju PCR testom jer ceo okrug dobija 60 testova dnevno...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Jedna od najvećih misterija zvanične "statistike": ako je u Beogradu najgore stanje i ako se tu najviše testira, kako je moguće da u Beogradu u ovom trenutku u samoizolaciji bude dvostruko manje ljudi nego u Šapcu, a manje nego i u Kragujevcu (takođe skoro duplo) i Novom Sadu? :wacko:

  • +1 1
Link to comment

Imam glupo pitanje.
Je l prisluskuju sbb fiksne?
Ona moja baba, a samo ona zove, toliko lupeta preko fona, besna svaki put kada prica o svemu ovome i kako onaj mora da zavrsi da bi se mi spasili [emoji55] ima sluzba da me uhapsi sabajle na keca, ako prisluskuju.

-Baba zavrsicemo u apsu, sta ti je vise sa tim prestani.
-Ma necemo, toliko mi je para ukrao, ne sme da pisne.

O Isusee

  • +1 3
  • Haha 6
Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

Imam glupo pitanje.
Je l prisluskuju sbb fiksne?
Ona moja baba, a samo ona zove, toliko lupeta preko fona, besna svaki put kada prica o svemu ovome i kako onaj mora da zavrsi da bi se mi spasili emoji55.png ima sluzba da me uhapsi sabajle na keca, ako prisluskuju.

-Baba zavrsicemo u apsu, sta ti je vise sa tim prestani.
-Ma necemo, toliko mi je para ukrao, ne sme da pisne.

O Isusee

Mogu da prisluskuju kao i sve druge (i mobilne i fiksne). Po zakonu svaki operater mora da stvori tehnicke mogucnosti sluzbama...

Ali sad, da li to rade? Licno ne verujem da ima masovnog prisluskivanja, jer ne verujem da su tehnicki kadri za automatske price (speach to text, pa automatski filteri) niti imaju dovoljno ljudstva za manuelno prisluskivanje desetina hiljada ljudi.

Mislim, ako to rade, onda imaju i resurse da te prate preko ovog foruma (osim ako nisi iza 5 VPNova i sl), tako da si gotov svakako...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...