Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

26 minutes ago, Halvard said:

Po onome što je dosad izašlo, po jedan umrli u Priboju, Kragujevcu (pacijent iz Gornjeg Milanovca), Šapcu i Kraljevu. 

 

Dnevna doza Kona:

 

Da, pošto su se državne laboratorije pokazale kao krajnje bezbedne i pouzdane :ajde:

ne znam da li je juce ili danas, ali umro je i bivsi sns gradonacelnik uzica. ne znam gde ce da ga racunaju, posto sistem.

Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Kad smo kod kombinata, kod mene dobro zahvatilo, 80% "posada komandnog mosta"...
Izgleda da su bili preblizu i nervirale su ih maske...

.... Shiit has hit the fan!
 

ista priča

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

da ali u martu maske nisu radile nishta :dry:

od tolikog lupetanja i laganja nishta normalno nije ni moglo da se desi.

sent from bubamoto
 

citam sticajem okolnosti komentare na drustvenim mrezama ovih dana, inace izbegavam. posto je narod, posle nestora i kriznog staba, shvatio da svako moze da se bavi medicinom, preovladjuju teze o tome da su pusaci maltene imuni na koronu (ako slucajno i obole, nista im ne bude), a videla sam i tvrdnju da pusenje regulise balans c vitamina u organizmu, kao i to da su maske opasnije od cigareta. deluje da budale nisu bas u manjini.

  • +1 1
Link to comment

Evo vam primer raspada sistema: matura je bila u cetvrtak 25. juna, 4 dana kasnije u ponedeljak 29.6. uvece dete dobija temperaturu i gubi culo mirisa. Sutra odlazi u bolnicu i rade mu test na insistiranje roditelja, jer je lekar tvrdio da je izgubio miris od hlora na bazenu :blink: . U subotu 4.7. javljaju da je test bio neispravan i kao ne mora ponovo da radi jer se bolje oseca (dete nema temperaturu ali i dalje nema miris). Opet na insistiranje roditelja rade mu test i tek danas 14.7. stize rezultat da je pozitivan. Od pojave simptoma do rezultata testa je proslo 15 dana. Sta reci...

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Aleksija said:

citam sticajem okolnosti komentare na drustvenim mrezama ovih dana, inace izbegavam. posto je narod, posle nestora i kriznog staba, shvatio da svako moze da se bavi medicinom, preovladjuju teze o tome da su pusaci maltene imuni na koronu (ako slucajno i obole, nista im ne bude), a videla sam i tvrdnju da pusenje regulise balans c vitamina u organizmu, kao i to da su maske opasnije od cigareta. deluje da budale nisu bas u manjini.

ja sam za net policiju - napises tri gluposti poput ovih, iskljuce ti internet na mesec dana, pa kenjaj u svoja 4 zida.

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, Sammael said:

Upravo sam saznao da mi je drug preminuo juče od korone. 47 godina, imao je dijabetes. 

I meni je dobar poznanik sa kojim sam povremeno pijančio umro u subotu. Rođen pre 41 godinu.

Link to comment
4 minutes ago, Jozef K. said:

I meni je dobar poznanik sa kojim sam povremeno pijančio umro u subotu. Rođen pre 41 godinu.

Ja se jako brinem za kolegu i njegovu ženu, oboje 46 godina... Oboje su zakačili prošle nedelje, imaju upalu pluća, očigledno jer ih oboje bole pluća, imaju vrtoglavice i visoku temeperaturu, ali ne mogu da se testiraju... Dali su im antibiotike i poslali kući...

 

Baš se brinem...

 

Drugi kolega, kojem je ovaj prvi preneo je OK, ali on je mlad, ima 20 i koju, njemu neće biti ništa, valjda...

Link to comment

u rovovima nema ateista. za nešto se čovek mora uhvatiti. nekom je spas u genu od prađeda koji je gladan pretabanao albaniju, neko veruje da će ga spasiti winston 100s, neko misli da virus neće na izbjeglice... :fantom:

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Ja se jako brinem za kolegu i njegovu ženu... Oboje su zakačili prošle nedelje, imaju upalu pluća, očigledno jer ih oboje bole pluća, imaju vrtoglavice, ali ne mogu da se testiraju... Dali su im antibiotike i poslali kući...

 

Baš se brinem...

 

Drugi kolega, kojem je ovaj prvi preneo je OK, ali on je mlad, ima 20 i koju, njemu neće biti ništa, valjda...

Temperatura, kratak dah i eventualno iskašljavanje nečeg zelenog su indikacije.  Koliko im traje dugo temperatura? 

Link to comment
Just now, omiljeni said:

u rovovima nema ateista. za nešto se čovek mora uhvatiti. nekom je spas u genu od prađeda koji je gladan pretabanao albaniju, neko veruje da će ga spasiti winston 100s, neko misli da virus neće na izbjeglice... :fantom:

Ja znam da će na debele, većina umrlih su bucmasti... :(

 

Zato, izolacija do maksimuma, nema mi druge... :(

Link to comment
Just now, Jozef K. said:

Temperatura, kratak dah i eventualno iskašljavanje nečeg zelenog su indikacije.  Koliko im traje dugo temperatura? 

4 dana... kašlju, kratak dah, bolovi u plućima i leđima...

Link to comment
5 minutes ago, omiljeni said:

u rovovima nema ateista. za nešto se čovek mora uhvatiti. nekom je spas u genu od prađeda koji je gladan pretabanao albaniju, neko veruje da će ga spasiti winston 100s, neko misli da virus neće na izbjeglice... :fantom:

geni od pradjeda nisu bas isto kao kad pojacas winston 100s na max :)

Link to comment
Just now, cartman said:

Jebo testiranje daj neka se javljaju negde jer su zreli za hospitalizaciju... jel merili saturaciju kiseonika

Nisu...

 

Ma korona je 100, znaju i od koga su dobili, čovek leži na infektivnoj u NS...

 

Čekamo da vidimo šta će da urade danas, hoće uspeti da se probiju kroz birokratiju...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...