Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

49 minutes ago, vememah said:

 

Bing prevod:

Quote

 

‎"Situacija je pod kontrolom u Veneto: naša vrsta virusa ima pad virusnog opterećenja, zabrinuti smo zbog virusa koji dolaze iz inostranstva i zato treba da intenziviramo kontrole od onih koji dolaze iz Benin-a, Srbije, Kosova, Moldavije, Bangladeš, Konga, zemalja iz kojih su ljudi došli iz kojih su bili zaraženi." Ovo je bilo podvučeno od strane predsednika Veneto, Luke Zaija, koja je danas održana na konferenciji za novinare. "Druga novina je smanjenje prosečne starosti imali greške, kao i četvorogodišnje blizance sa majkom iz inostranstva", objasnila je Zajija.‎

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=86

 

‎ "Nakon što je predmet klastera stigao iz Srbije, imao sam virus 4 imali greške je stigao iz zemlje, a rezultat je da sva 4 tampone imaju veoma visok virusni teret, 4 tampone su identični jedno drugome i zato dolaze od jednog naprezanja i razlikuju se od onih izolovanih u Italiji", ukazao je Zaia koji je potom istakao : "Zbog toga morate posvetiti posebnu pažnju virusima koji dolaze iz inostranstva, jer imaju veću virulenciju, agresivniji su i imaju mutaciju.‎

‎ Venecijanski guverner je potom najavio: "naredio sam generalnom direktorima da se širimo u inostrane zajednice koji su prisutni u Veneto i da su svi Ulss dostupni za testove, to nije stvar geta ili lične karte nego obezbeđenje, i mnoge strane zajednice, poput Bengalija i Kosovara, razumeju i odmah su se učinili dostupnim. Sa druge strane, ono što se događalo poslednjih meseci sa ruke Venecijanaca i rasprostranjenim testovima na stanovništvu koje žive u našem regionu ".‎

 

 

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Guverner Veneta u labu izoluje viruse? Eto dobre ideje za sns bolide ili bar Zelju Mitrovica

Oni u Italiji su poceli da pricaju o viral load kad im je pao broj slucajeva. Sad je tamo umetnost naci nekog pozitivnog, a u Srbiji je broj ogroman i naravno da ce load drugacije da izgleda. Pogotovo ako posmatras uzorak od cela 4 pacijenta.
Da mi opet uvedemo mesec i po dana karantina i nas soj bi onda imao nepotentan, los i nikakav viral load.
Od tog italijanskog slabog virusa je umrlo 35.000 ljudi, a jos uvek svakog dana umre desetak ljudi.
Al dobro, sigurno ce guverner na osnovu saznanja da napise naucni rad, pa da strucna javnost to cita.

Link to comment

Po onome što je dosad izašlo, po jedan umrli u Priboju, Kragujevcu (pacijent iz Gornjeg Milanovca), Šapcu i Kraljevu. 

 

Dnevna doza Kona:

Quote

Govoreći o eventualnom uključivanju privatnih laboratorija u Pi-Si-Ar testiranje, Kon smatra da one ne mogu da zadovolje bezbednost neophodnu za testiranje.

 

Da, pošto su se državne laboratorije pokazale kao krajnje bezbedne i pouzdane :ajde:

Link to comment
kod mene u kombinatu počeli da se vraćaju rekovalescenti. oni što su se zarazili pre izbora
Kad smo kod kombinata, kod mene dobro zahvatilo, 80% "posada komandnog mosta"...
Izgleda da su bili preblizu i nervirale su ih maske...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...