Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, harper said:

Koja novinarka se zarazila na protestima? Gordana Uzelac? Njoj nije problem da se zarazi ako to treba kabinetu predsednika republike.

Možda se tamo i zarazila. Zar nije ona imala onaj čudni intervju s njim na balkonu... 

 

Link to comment
Just now, Lena said:

Možda se tamo i zarazila. Zar nije ona imala onaj čudni intervju s njim na balkonu... 

 

Rekli su novinarka nova s

Link to comment
9 minutes ago, gospa buba said:

mislish ili znash?

 

U utisku nedelje Kon eksplicitno i vadeci se rekao da iz Batuta dobija pred konferenciju za stampu podatke, dakle rekao da je baza sklepana, da se u Batutu sortiraju podaci i onda oni to dobiju servirano, 5X umanjeno. Bukvalno "ako su lagali mene i ja sam lagao vas" vadjenje. Isto i onaj Srdja Jankovic.

 

Takodje, na vise mesta citao da je firma darijinog brata radila i taj softver. Inace sasvim logicna podela uloga od ranije, Kon kao neki sedokosi autoritet, Darija kao eksponent vlasti i Jankovic i ostali kao papeti za scenografiju. Naravno, nikome od njih nije bilo na kraj pameti da pita onu blajhanu kravu za pristup pravim podacima. Srdja se cak vadio kako te podatke "neki upisuju i po secanju" :isuse: gomila gmizavaca.

 

Jedan jak krizni stab, taman kao i sve sto dobijamo od ove drzave za porez koji placamo.

Edited by Caligula
Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

Ocigledno ne sve

 

U ZR proveravaju sve koji su na spisku. Drugaricu zovu svaki dan već 13 dana. Ima nekih 50ak osoba koje zovu. 

Link to comment
13 minutes ago, 1n54jd3r said:

modus operandi ovog rezima u malom...mi smo to uveli prvi put u istoriji Srbije, da li je to lako - nije, da li je bilo gresaka - naravno da jeste, ali decenijama se niko pre nas nije time bavio, mi se makar borimo, svaka cast svima koji su ukljuceni, oni se trude i ne kritikuju samo kritike radi, kako vas nije sramota da upirete prstom u ove postene ljude koji daju sve od sebe...bla bla truc...

 

i onda covek sabere 2 plus 2 i shvati da stvarima koje se organizaciono relativno prosto resavaju oni pridaju misticna svojstva komplikovanosti kao da se bezmalo radi o projektovanju i proizvodnji teleporta ili vremeplova

 

Sve je to normalno™

 

Sve u skladu sa sposobnostima. Većini njihovog kadra vezivanje pertli je nepremostiv problem.

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

U ZR proveravaju sve koji su na spisku. Drugaricu zovu svaki dan već 13 dana. Ima nekih 50ak osoba koje zovu. 

Ok, razlicita iskustva,il gradovi a da je to od nedavno, ima i txt u 1 tabloidu, citat loncara od pre 7 dana

 

Spoiler

 

Policija će u saradnji sa sanitarnom inspekcijom kontrolisati da li zaraženi pacijenti bez simptoma, koji se leče u kućnim uslovima, poštuju meru samoizolacije, kaže ministar zdravlja Zlatibor Lončar.

- Moraćemo da vratimo sve ono što smo radili ranije, a to je telefonsko kontrolisanje i kažnjavanje - rekao je Lončar.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

brate od ovog je korisnije i smislenije da čitaš deklaraciju deterdženta, ovo što si ti naveo ima itekakve benefite po realan život :D

 

Kad se desi da zaboravim da ponesem knjigu, strip ili mobilni u ćenifu, onda se bavim time. :blush:

Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

brate od ovog je korisnije i smislenije da čitaš deklaraciju deterdženta, ovo što si ti naveo ima itekakve benefite po realan život :D

ali na rumunjskom :D

 

ja upisujem (!) neke podatke sve vreme i bozemprosti sve mi se mesha :rolf:

Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

 

Kad se desi da zaboravim da ponesem knjigu, strip ili mobilni u ćenifu, onda se bavim time. :blush:

pa šta misliš iz kog iskustva sam ja ovo izvukao :D

  • Haha 1
Link to comment
38 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Gde dve nedelje, moglo bi za dva dana, ali pošto se radi o projektu ogromne važnosti* ajde da kažemo 5 dana maks.

 

* verovatno su ga oni uradili za dan i po.

 

Ne može distribuirani sistem da se postavi za dva dana a da valja kurcu. Zato sam i napisao 2 nedelje. Da sam u treningu ko što nisam mogao bih večeras da izbacim prototip ovako nečega, al pošto mi se sve ove web tehnologije gade ja sam pre 10 godina prešao na biznis/menadžment stranu.

Link to comment

Ja znam za dva slučaja na NBG koji su covid pozitivni, određena je izolacija i niko ih niti jedno za 10ak dana nije zvao...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...