Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Nekada se govorilo da treba da zatvoriš prozore na autu kad prolaziš kroz Leskovac, da ti ne uleti diploma Više ekonomske, a sad otmicom na semaforu u Nemanjinoj možeš da postanež državni sekretar :lolol:

Link to comment

Sad će krivicu svaliti na onog ko prekucava podatke u glavnu bazu. Šta zna Mica iz statistike, da li je prepisala 3 ili 4 lista papira, pa kada joj se pomešaju razne bolnice i sl.

Link to comment

Zamišljam scenu, završava se konferencija, Ana odlazi u backstage:

 

- "Kakva sam bila?"

- "Odlična!"

- "Stvarno to misliš? Nije nešto bilo slabije ili...?"

- "Stvarno, bila si super"

Link to comment
Just now, Arkadija said:

Sad će krivicu svaliti na onog ko prekucava podatke u glavnu bazu. Šta zna Mica iz statistike, da li je prepisala 3 ili 4 lista papira, pa kada joj se pomešaju razne bolnice i sl.

 

To je uradila malopre, kad je rekla kako smo™ angazovali 50 ljudi po ugovoru da unose podatke u bazu, jer medicinsko osoblje nema vrOmOnO!

Link to comment

modus operandi ovog rezima u malom...mi smo to uveli prvi put u istoriji Srbije, da li je to lako - nije, da li je bilo gresaka - naravno da jeste, ali decenijama se niko pre nas nije time bavio, mi se makar borimo, svaka cast svima koji su ukljuceni, oni se trude i ne kritikuju samo kritike radi, kako vas nije sramota da upirete prstom u ove postene ljude koji daju sve od sebe...bla bla truc...

 

i onda covek sabere 2 plus 2 i shvati da stvarima koje se organizaciono relativno prosto resavaju oni pridaju misticna svojstva komplikovanosti kao da se bezmalo radi o projektovanju i proizvodnji teleporta ili vremeplova

  • +1 5
Link to comment

Ne može se bez vanrednog stanja odrediti izolacija, pa zašto onda policija proverava ljude svaki dan kojima se odredi izolacija 

Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Sad će krivicu svaliti na onog ko prekucava podatke u glavnu bazu. Šta zna Mica iz statistike, da li je prepisala 3 ili 4 lista papira, pa kada joj se pomešaju razne bolnice i sl.

 

 

Podatke prekucava Darija, to je javna stvar, ona je filter sve vreme.

Link to comment
Just now, Arkadija said:

Sad će krivicu svaliti na onog ko prekucava podatke u glavnu bazu. Šta zna Mica iz statistike, da li je prepisala 3 ili 4 lista papira, pa kada joj se pomešaju razne bolnice i sl.

Već je na početku rekla da su zaposlili nekih 50 ljudi da unose podatke (da to ne bi morali zdravstveni radnici), pa sad kako je ko unosio...

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

Ne može se bez vanrednog stanja odrediti izolacija, pa zašto onda policija proverava ljude svaki dan kojima se odredi izolacija 

Ne proverava

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

modus operandi ovog rezima u malom...mi smo to uveli prvi put u istoriji Srbije, da li je to lako - nije, da li je bilo gresaka - naravno da jeste, ali decenijama se niko pre nas nije time bavio, mi se makar borimo, svaka cast svima koji su ukljuceni, oni se trude i ne kritikuju samo kritike radi, kako vas nije sramota da upirete prstom u ove postene ljude koji daju sve od sebe...bla bla truc...

 

i onda covek sabere 2 plus 2 i shvati da stvarima koje se organizaciono relativno prosto resavaju oni pridaju misticna svojstva komplikovanosti kao da se bezmalo radi o projektovanju i proizvodnji teleporta ili vremeplova

 

Bukvalno abstrakt knjige njihove vlasti. Ne mora covek nista njihovo da slusa, dovoljno je da procita ovaj tvoj post.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...