Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 hours ago, Aleksija said:

 

thread

Jab ovog što je napisao nalaz prvo poslao na psihijatrijsku evaluaciju - pošto svako ko je prošao pored medicinskog fakulteta zna da u Sjenici ne postoji Opšta Bolnica nego Dom Zdravlja, mislim sa stacionarom od 20ak kreveta ali to veze nema sa bolnicom. 

Stavljam 10e da je ovo neki mladi lav™ koji je specijalizaciju završio u poslednjih 5 godina

Link to comment
20 minutes ago, steins said:

Jab ovog što je napisao nalaz prvo poslao na psihijatrijsku evaluaciju - pošto svako ko je prošao pored medicinskog fakulteta zna da u Sjenici ne postoji Opšta Bolnica nego Dom Zdravlja, mislim sa stacionarom od 20ak kreveta ali to veze nema sa bolnicom. 

Stavljam 10e da je ovo neki mladi lav™ koji je specijalizaciju završio u poslednjih 5 godina

 

Čim je veliki slovima u izveštaju naglasio da je to naređenje glavnog direktora, verovatno se nije slagao sa time. Ne branim ga, mogao je da ih primi i snosi posledice ma kakve bile, ali ovako je ostavio trag na papiru koje će biti potpisan njegovim imenom.

Link to comment

To naređenje mora da postoji napismeno. Ako im ga je dao usmeno onda će da visi taj što je otkucao nalaz.

 

U svakom slučaju i jednom i drugom je mesto u Zabeli.

Link to comment
13 hours ago, Кристофер Лумумбо said:


ubio si me u pojam ovim postom, bolje maljem u glavu da se me udario. 

 

Brate kojote, to o čemu harper piše je bilo jasno još u aprilu. Ovaj virus je uhvatio sve ahilove pete modernog/globalnog društva i sada će da to društvo preoblikuje za sve pare. A pre toga će krvi da mu/nam se napije, direktno a pogotovo indirektno. Ne želim da mračim ali ti prijateljski preporučujem da se pozdraviš sa svakom nadom da će sve ponovo biti onako kao što je bilo decembra 2019-te jer od toga nema ništa. Drndaćemo se sa ovim virusom i njegovim posledicama na mnogaja leta.

Link to comment
5 hours ago, radisa said:

A dobro je ovo što ne sme da govori o situaciji u BG? Pa čega se boji?

 

Boji se jer nema dozvolu da govori o alarmantnim stvarima. Njegovo je da mrsomudi i skače sam sebi u usta na dnevnoj bazi. Ozbiljne informacije saopštava samo i isključivo vrhovni umobolnik, kada proceni i ako proceni da mu se isplati da ih saopšti.

  • +1 3
Link to comment
Quote

Ministar Rasim Ljajić je potvrdio informacije da su dva muškarca starosti 46 i 53 godine iz Sjenice preminuli nakon što ih nisu primili u užičku bolnicu.

 

- Ljudi su mi rekli da se radilo o nesporazumu i da su u Užicu mislili da u Sjenici postoji odeljenje za smeštaj, ali taj smeštaj je samo za one sa sela da bi mogli da prespavaju i zatim da se transportuju u Užice ili Beograd - rekao je Ljajić, prenosi "RTS".

¯\_(ツ)_/¯

Link to comment

Kakav odvratni eufemizam. Nesporazum, a dva čoveka su izgubila život zbog nesporazuma :puke:

I na kraju, niko neće odgvorati za te smrti

Link to comment

 

Naravno da nece niko odgovarati : (((

[emoji2959]

 

Sujeta dobri moj.Ako bi prihvatili pomoc onda bi i priznali da nam je zdravstveni sistem u kurcu (a realno jeste).

 

Kinezi,Rusi....sve smo to platili

 

Nije samo sujeta, vec ce da se vidi i pravo stanje na terenu, tj u najbolje opremljenoj bolnici u Srbiji, a i sire.

 

(sa tt klik na tvit)

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Jumanji said:

 

 

 

 

 

 

 

Dobro ovo je već jedenje govana, malo. 

Nije vic u ventilatorima, nego u tome što tamo nema kadra da ih podesi i prati rad. Tamo se većina zdravstveni radnika razbežala ili zarazila. A i da nisu, nemaju oni pojma da to regulišu. 

Link to comment

I tako dolazimo do suštine Žvaljine propagande. Džaba 16,000 respiratora  (na ulicama grada Čikaga)  ako nema ljudstva da ih opslužuje, i propratne infrastrukture.
Ali bilo je bitno serendati svojevremeno o tome kako je lično dovozio respiratore avionom iz Hong Konga :puke:

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

I tako dolazimo do suštine Žvaljine propagande. Džaba 16,000 respiratora  (na ulicama grada Čikaga)  ako nema ljudstva da ih opslužuje, i propratne infrastrukture.
Ali bilo je bitno serendati svojevremeno o tome kako je lično dovozio respiratore avionom iz Hong Konga :puke:

Ma nama je najveći problem bio nedostatak varioca za bakarne cevi kod razvodjenja kiseonika :D

  • +1 1
Link to comment
Quote

Jedna devojka upitala je medicinsku sestru, zbog čega im je traženo da plate testiranje kada nema ni testova ni termina, na šta je ona odgovorila “da nije do njih”.

“Pare su uzete, a ničega nema. Ja ne mogu na posao da se vratim bez testa, šta ćemo sad”, upitao je jedan od pacijenata.

 

https://nova.rs/drustvo/pacijenti-besni-nema-testova-sestra-kaze-pitajte-loncara/

 

:ajde:

Оваквих превара нема више ни на вашарима

Edited by dekki
неће клип да се учита
Link to comment
13 minutes ago, steins said:

Ma nama je najveći problem bio nedostatak varioca za bakarne cevi kod razvodjenja kiseonika :D

dobri varioci najlakse pobegnu iz zemlje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...