Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Jebao ih letnji režim,u 74 nema gde igla da padne.Ako ništa,95% ljudi poštuje meru za obavezno nošenje maski u prevozu.

Edited by Milošica
Link to comment

Ujutru, kad idem na posao GSP-om, većina u busu nosi masku.

Tokom dana, kada mladež koristi gradski prevoz (studenti najviše) retkost je videti da neko nosi masku.

Mladi a besmrtni

Link to comment

 

1 hour ago, Halvard said:

Kada je reč o tome da je među obolelim sve više mladih, Kon kaže da je to uobičajeno kada duži period imate lakšu kliničku sliku, imate takozvano tiho prokužavanje i na kraju se desi da dode do potpune infekcije koja izazove tešku formu bolesti.

 

Ovde moram da stanem u odbranu Konare, ovaj deo je lose prenet, gledao sam uzivo izjavu. Pitali su ga kako to da sve vise ljudi ima tesku klinicku sliku, on je rekao da kada virus toliko mnogo cirkulise u populaciji, da onda dolazi do te neke vece koncentracije virusa koja izaziva teza oboljenja.

 

Eto, mada pitanje je dal sam i ja dobro preneo.

Edited by bejzbolka
Link to comment
50 minutes ago, Nesh said:

 

Negativna na osnovu testa samoprocene ili na osnovu rezultata?

Edited by mraki
Link to comment

Plasim se da ce ovo biti kao virus HIV kad se pojavio osamdesetih i ona histerija, nece se naci vakcina ali ce ljudi vremenom da se prilagode ovoj pretnji i nauciti da zive s njom

Link to comment

Ne znam kako je moguce dozivotno se funkcionalno prilagoditi ovakvom virusu ako mozes za pola minuta u zatvorenom prostoru da ga dobijes

Link to comment
Just now, mraki said:

Negativna na osnovu testa samoprocene ili na osnovu rezultata?

 

Kako sam razumeo, tamo su objavili njen rezultat.

Link to comment
3 minutes ago, Nesh said:

 

Kako sam razumeo, tamo su objavili njen rezultat.

Zanimljivo, onda je baza ipak malo naprednija nego što sam mislio. :D

Test samoprocene bi ipak trebao da je nešto drugo.

Edited by mraki
Link to comment
6 minutes ago, mraki said:

Zanimljivo, onda je baza ipak malo naprednija nego što sam mislio. :D

Test samoprocene bi ipak trebao da je nešto drugo.

 

I ja sam mislio da je to navodjenje simptoma, uputstava itd...pogledah sad, po svemu sudeci, ukucala je svoj lbo i broj knjizice i tamo videla rezultat testa.

Link to comment
12 minutes ago, Glass Joe said:

Plasim se da ce ovo biti kao virus HIV kad se pojavio osamdesetih i ona histerija, nece se naci vakcina ali ce ljudi vremenom da se prilagode ovoj pretnji i nauciti da zive s njom

Ne znam za ostale, ali u mom slučaju znatno učestalije samo boravim u istoj prostoriji sa ljudima nego što sa njima imam seks, tako da će u slučaju korone ipak biti potrebna neka dodatna prilagođavanja :D

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...