Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

41 minutes ago, napadaj said:

 

 

Valjda neko kapira poentu ovog klipa (a uz to je moj nemacki na nivou Valtera) da se prica da je novo zariste zbog nesposobnosti vlasti i korupcije i fudbalskih utakmica i apsolutnog otvaranja drzave zarad politickih ciljeva vladajuce partije

Link to comment

U ovom delu nalaza koji je napisan velikim slovima, da su pacijenti iz Sjenice vraceni sa praga bolnice po odluci generalnog direktora, se nalazi sva velicina nase tragedije i bede. Jebo nalaz, jebo klinicku sliku, generalni direktor je rekao da nema da se primaju ovi pacijenti i kraj price. Umri, ko te jebe. Mi dole na izborima omlatismo jezik o ljudima koji glasaju za SNS u strahu od toga da ne izgube neki bedni posao a po bolnicama nam lekari ubijaju ljude da ne bi izgubili posao.

 

Sta je, bre, ovo, koji kurac? Gde mi zivimo? Koliko vredi i tom direktoru i tim lekarima sto su se medjusobno oprali jedni na racun drugih sad kad znaju da su dvoje ljudi poslali na groblje? Sta nam se ovo desava?

Link to comment

i posle neki sumnjaju u replikaciju milgramovog eksperimenta. 

nista novo se ne desava - psiho i njegove male, lokalne, nista manje uzasne kopije - i narod. nevezano za obrazovanje, poziciju, ustanovu.

nadam se samo da ce ove dve tragicne smrti bar malo promeniti nesto. 

 

  • +1 2
Link to comment

Sujeta dobri moj.Ako bi prihvatili pomoc onda bi i priznali da nam je zdravstveni sistem u kurcu (a realno jeste).

 

Kinezi,Rusi....sve smo to platili

Link to comment
8 hours ago, Кристофер Лумумбо said:


ubio si me u pojam ovim postom, bolje maljem u glavu da se me udario. 

 

Brate mili, nemoj da se ljutiš, ali gde si ti živeo sve ovo vreme? Čovek te ubio očiglednim činjenicama?

 

2 hours ago, harper said:

U ovom delu nalaza koji je napisan velikim slovima, da su pacijenti iz Sjenice vraceni sa praga bolnice po odluci generalnog direktora, se nalazi sva velicina nase tragedije i bede. Jebo nalaz, jebo klinicku sliku, generalni direktor je rekao da nema da se primaju ovi pacijenti i kraj price. Umri, ko te jebe. Mi dole na izborima omlatismo jezik o ljudima koji glasaju za SNS u strahu od toga da ne izgube neki bedni posao a po bolnicama nam lekari ubijaju ljude da ne bi izgubili posao.

 

Sta je, bre, ovo, koji kurac? Gde mi zivimo? Koliko vredi i tom direktoru i tim lekarima sto su se medjusobno oprali jedni na racun drugih sad kad znaju da su dvoje ljudi poslali na groblje? Sta nam se ovo desava?

 

Znam da su ovo retorička pitanja, ali jedan odgovor objašnjava sve: živimo u Vučićevoj naprdnjačkoj Srbiji.

Link to comment

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3489705/trenutni-scenario-nije-najgori-koji-je-mogao-da-se-desi-kon-nisam-ovo-ocekivao-o-situaciji-u-bg-ne-smem-da-govorim

 

Quote

"Danas postoje jasna istraživanja koja pokazuju da maska pojedinca štiti samo 30 odsto, ali ako je svi nose - više od 90 odsto. Prema tome to više nije ista stvar. To ranije nismo znali i bilo je članova i Kriznog štaba koji su rekli - kakve maske.

 

ahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaahhhh

 

Pa krv vam jebem

 

:smiley_hail:

 

 

Samo da se konu i ostaloj struci najebem svega živog i mrtvog. 

Link to comment
5 hours ago, Lezilebovich said:

Samo se nadam da vasa ekipa >>> ekipa od cimera i da im svi banete na gajbu i pojasnite neke elementarne stvari

Naravno, sa maskama i fino i pristojno

 

Na finjaka je reseno manje vise. Videcemo sutra - bude li jos govnjivih komentara, advokati i murija

Link to comment

Koliko je samo bedna država koja je ovim klovnovima dozvolila da odlučuju o bilo čemu sem kojim prstom da obrišu dupe.

Link to comment
35 minutes ago, Tsai said:

Nisu znali da maske stite? Genijalci. Alan Ford i klinika dr.Cracka da pozavidi

To jeste, i već dugo vremena je opšti svetski konsenzus da maske RADE. Srpskom KŠ treba da se sudi za zločine svakako. Ali ono što meni unosi mali nemir je to što su i najveći i najkredibilniji stručnjaci ujebali stvar često. Na primer, mrzi me sad da guglujem ali odmah će vam izaći ako to učinite, Fauci je pre par meseci u intervjuu (video, lepo se vidi kako čovek kaže) ismejao nošenje maski kao nešto što apsolutno ne može da pomogne. Barem da je rekao "sumnjam", "ne izgleda tako" i sl, ali on je čovek rekao, u fazonu, haha ne budite naivni da maske mogu da pomognu...

Link to comment
7 minutes ago, trustno1 said:

Fauci je pre par meseci u intervjuu (video, lepo se vidi kako čovek kaže) ismejao nošenje maski kao nešto što apsolutno ne može da pomogne. Barem da je rekao "sumnjam", "ne izgleda tako" i sl, ali on je čovek rekao, u fazonu, haha ne budite naivni da maske mogu da pomognu...

Fauči je govnar u rangu Kona.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...