Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

20 minutes ago, Shaq said:

naci kikinda je najvece zariste? otuda onaj snimak pre par dana, gde jedno 15-ak kola hitne pomoci pice putem..

 

apropo vuciceve presice, rece kineska ambasdorka, da je u kini taj video pogledalo preko 500m, i da je veliki odaziv da se salje pomoc od obicnih gradjana..

Taj snimak nema veza sa koronom..Dovozili ili odvozili migrante..Pošto mi nemamo samo koronu,Imamo i izbeglički kamp za 300-350 migranata...Kojih je bilo između 500-600..

Link to comment

Kaže mi knjigovođa da ako nešto imam da platim da platim sutra jer od ponedeljka sve staje. Platiću im kitu u svakom slučaju. 

 

U ZR su izolovali plućnu bolnicu da tu primaju zaražene koronom iako za sada nema nijedan da tu leži, da se ne bi mešali sa ostalom bolničkom populacijom. Kažu da je u Italiji zato izbio najviše haos u bolnicama. Sve ove mere bi trebalo da deluju barem malo da se ovo rastegne, meni bar u ZR deluje da ljudi imaju kakvu takvu svest. Siguran sam da bi po ovom lepom vremenu bilo mnogo više ljudi napolju nego što ih ima sada, pogotovo kad pogledaš da se ne ide u školu i da dosta ljudi ne radi. Čak je i Drax stao sa nekom proizvodnjom, neki rade i dalje ali neki i ne rade. 


Samo ne znam zašto migovi nadleću 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Kaže mi knjigovođa da ako nešto imam da platim da platim sutra jer od ponedeljka sve staje. Platiću im kitu u svakom slučaju.

 

Sta bre staje od ponedeljka, platni promet??

 

Dakle ja kao pausalac ne mogu da dobijem novac u narednih par meseci?

Link to comment
3 minutes ago, Caligula said:

 

Sta bre staje od ponedeljka, platni promet??

 

Dakle ja kao pausalac ne mogu da dobijem novac u narednih par meseci?

 

Ne, priča je da staju svi ugostiteljski objekti i da će raditi samo apoteke i prodavnice. 

 

Ne može platni promet da stane, to je onda kraj. 

Edited by theanswer
Link to comment

Nema sanse da ce stati platni promet nije nije toliko debilan,apoteke,benzinske pumpe,banke,prodavnice ce raditi,samo je pitanje radnog vremena.

Edited by Bogotac
Link to comment
3 minutes ago, Caligula said:

 

Sta bre staje od ponedeljka, platni promet??

 

Dakle ja kao pausalac ne mogu da dobijem novac u narednih par meseci?

 

pa koja je sansa da bude tako? mislim da je blizu nule.

Link to comment
7 minutes ago, theanswer said:

Kaže mi knjigovođa da ako nešto imam da platim da platim sutra jer od ponedeljka sve staje. Platiću im kitu u svakom slučaju. 

 

ovo nema rezona uopšte

ja dobila već svu silu mejlova od nekoliko banaka o radu u novoj situaciji

Edited by dùda
Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

Ne, priča je da staju svi ugostiteljski objekti i da će raditi samo apoteke i prodavnice. 

 

Ne može platni promet da stane, to je onda kraj. 

 

Pa sta onda staje (za uplatu) ne kapiram.

Link to comment
2 minutes ago, Svarog said:

http://rs.n1info.com/Biznis/a579561/Putnicki-avio-saobracaj-ubuduce-samo-uz-specijalnu-dozvolu-Vlade.html

 

je l ovo tačno? meni je potpuno promakla vest do pre par trenutaka, a na osnovu informacija na sajtu Nikola Tesla ne mogu baš da provalim je l već stupilo na snagu.

nadrealno. al ništa više nije nemoguće.

Dajte snimak nadrealista kad bace ustav na pod i skaču po njemu.

Link to comment
2 hours ago, gone fishing said:

- pre neki dan videh u pekari jednog starijeg gospodina koji je imao kijavicu ali izgleda ne i maramicu pa je brisao nos u šaku, onda je tom šakom izvadio novac iz novčanika i dao ga prodavačici, ona je imala i masku i rukavice i robu kupci ne mogu da opipaju :happy: al džaba sve to kada je ona rukovala kontaminiranim novcem i kasnije je njegove sline udelila u obliku kusura i peciva drugim mušterijama

- nadam se da vam nisam ogadio pekare :D

Ma jok, to je standardno.

:s_d:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...