Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 minutes ago, Caligula said:

 

Pa sta onda staje (za uplatu) ne kapiram.

 

Kad sam rekao staje, nisam mislio na pp nego da će raditi samo esencijalne usluge. Izvinjavam se ako sam bio neprecizan. 

Link to comment
4 minutes ago, Sammael said:

Što nadrealno, pa više država EU je već ovo sprovelo.

 

što ne menja nadrealnost odluke...

nisu svi koji pokušavaju da uđu nazad u zemlju bahati gasterbajteri, ima i onih koji su se zadesili u inostransvu i već danima pokušavaju da se vrate kući a zatvaraju im vrata od aerodroma do aerodroma. da ne ponavljam na ovom topiku po treći put slučaj iz moje porodice...

Edited by Svarog
Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

 

Cekaj prvo da vidimo koliko ce mrtvih da bude. Ako ih bude malo, podsecace nas sigurno, daj boze da nas podseca.

 

 

 

Koliko je to malo? 

 

6 minutes ago, Caligula said:

 

Pa sta onda staje (za uplatu) ne kapiram.

 

Danas na radio ptc2 na vestima bilo da se od salterske zabrane izuzimaju poreska carine i još nešto. Ne zaustavlja se platni promet. 

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Mogu li oni uvesti ovaj totalni karantin od vikenda, kako je to uopste izvodljivo?

 

dostava na adresu, uzivancija

Link to comment
Just now, ZerrorR said:

Procentualno ili u apsolutnim ciframa? 

 

Pa to vec pitaj Vucica kako ce da spinuje i rasteze statistiku. Poenta mog komentara je da ce nas stalno podsecati na svoje drzavnicke sposobnosti (pomoc Kine) u slucaju da ovde ne bude bas katastrofa, te sam rekao da bih voleo da nas stalno podseca (jer to bi znacilo da nije doslo do katastrofe).

 

 

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

Pa to vec pitaj Vucica kako ce da spinuje i rasteze statistiku. Poenta mog komentara je da ce nas stalno podsecati na svoje drzavnicke sposobnosti (pomoc Kine) u slucaju da ovde ne bude bas katastrofa, te sam rekao da bih voleo da nas stalno podseca (jer to bi znacilo da nije doslo do katastrofe).

 

 

"Katastrofa bi bila i većih razmera da ja nisam..." i slično.

Link to comment
1 minute ago, pantelia said:

Sve pumpe pored kojih sam prosao su krcate, po 20 automobila ceka.

 

Uvozimo li mi gorivo uopste u vanrednom stanju?

Od Rusa,samo pici,matori je trenutno u Moskvi,kaze mi da su manje guzve ali da transport i fabrike ne gase,oni i Kinezi ce kad ovo prodje da se razbiju od love 

Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

Od Rusa,samo pici,matori je trenutno u Moskvi,kaze mi da su manje guzve ali da transport i fabrike ne gase,oni i Kinezi ce kad ovo prodje da se razbiju od love 

 

Znaci neko pustio buvu :sleep: hvala puno!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...