Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Meni danas u apoteci ponudila neku plastičnu masku :blink: za 150din. "Ovo vam je samo pripomoć, preko nje stavite šal.." ma važi, prodaj ti meni tu pravu debelu masku što je nosiš preko face. Nemaju ništa za dezinfekciju, ništa. Odakle taj nagli nestanak svega, pre samo neke 3 nedelje sam uzela alkohol od 70% (i još me pitala hoćete od litre ili manje pakovanje, budala kupila manje). Bukvalno ne smeš ni da ih pitaš u apoteci, svi su nadrkani. Nigde, ništa, obišla 3 apoteke, svuda isto. Kako je moguće da u gradu koji je proglašen za jednim od najugroženijih nema jbnih maski i alkohola, kako? Prodavci nose maske, među kupcima onako odokativno 20-30%. Ne znam kako su ih nabavili kad ih nigde nema,  neki ih nose ispod nosa. Mučim se sa šalom, ošamutila sam se, vrućina mi od njega. Poludeću, u meni se mešaju neviđeni strah i još veći bes. Imam želju da crknem.

Link to comment
Just now, Shaq said:

50 u bolnici, 6 na respiratorima.. malo mnogo na ovaj broj

Nije mnogo. Oko 5-15% kriticnih i ozbiljnih (u zavisnosti od definicije) je bilo svuda... Pretpostavljam da bi dobar dio nekrriticnih bolnici mogla da se pusti kucama, ali ze drzi jer cene da kod kuce ne bi imali zadovoljavajucu karantinu...

Pa danas je bio clanak da zadrzavaju decka koji je negativan, ali nece da ide jer se boji zarazice majku koja je hronicni bolesnik...

 

 

Link to comment

trening radim za vrijeme vucicevog obracanja, znaci barem tri puta nedeljno, a najcesce i vise, uz akcenat na eksplozivnost.

mozda tv strada posto imam poriv da ga gadjam tegom, ali jebiga, vanredna situacija.

Edited by morgana
Link to comment
2 minutes ago, extragluv said:

Sta je sa gorivom, dzona kenedija nakrcana, svi cekaju red na onom maloj pumpi

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

Vucic kaze lazna vest koju je neko verovatno namerno plasirao pa izazvao paniku - i bice privedeni pravdi (nije bas bio potpuno jasan da li su ih vec nasli ili ne).

Kaze goriva ima i vise nego sto nam treba. Cak je NIS trazio dozvolu za izvoz i bice im odobreno...

Link to comment
2 minutes ago, Spooky said:


Kaze goriva ima i vise nego sto nam treba. Cak je NIS trazio dozvolu za izvoz i bice im odobreno...

U ovom trenutku sam počeo da mislim da laže i uplašio se i za brašno...

Link to comment

Ja sam od danas u samoizolaciji. Cerka ima grip pa je preslo na mene. Doktorka je rekla da ima obican grip pa je pretpostavljam i kod mene tako. Medjutim nieam hteo da rizikujem pa sam otisao u prazan babin stan. Kuma radi u bolnici i rekla mi da pratim stanje pa ako se pogorsa da se javim. Toliko od mene. Cuvajte mi Jugoslaviju...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Ja sam od danas u samoizolaciji. Cerka ima grip pa je preslo na mene. Doktorka je rekla da ima obican grip pa je pretpostavljam i kod mene tako. Medjutim nieam hteo da rizikujem pa sam otisao u prazan babin stan. Kuma radi u bolnici i rekla mi da pratim stanje pa ako se pogorsa da se javim. Toliko od mene. Cuvajte mi Jugoslaviju...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Imas T? Cera?
Bice sve ok, samo rokaj tecnost, cajeve, limunade, na silu sto vise da ispiskis to [emoji4]
Link to comment

Mog druga koji je na Banovom i koji je ušao u zemlju u nedelju uveče, svakog dana proveravaju prilično revnosno. Dvaput su mu bili na vratima, jednom na interfonu i zovu ga dvaput dnevno.

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...