Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

6 minutes ago, gone fishing said:

šta je problem da kupujete 48h unapred, voće i povrće i da ga ostavite u špajz, ne vadeći iz kese, za to vreme će korona uginuti, nije valjda da morate odmah, po povratku iz šopinga da pojedete bananu ili neko drugo voće :happy:

ovo je i neki moj pristup, sve što sam danas kupila, ostaviću da odstoji koji dan

Link to comment
Just now, Goranz said:

 

Nema guvernera da sa govornice viče "Asepsol za gospodina?"

:D

Nema. Verovatno je sve pokupio za sebe i bolnicu. To i nedostatak kvasca mi nisu najjasnije stvari.

Link to comment

- pre neki dan videh u pekari jednog starijeg gospodina koji je imao kijavicu ali izgleda ne i maramicu pa je brisao nos u šaku, onda je tom šakom izvadio novac iz novčanika i dao ga prodavačici, ona je imala i masku i rukavice i robu kupci ne mogu da opipaju :happy: al džaba sve to kada je ona rukovala kontaminiranim novcem i kasnije je njegove sline udelila u obliku kusura i peciva drugim mušterijama

- nadam se da vam nisam ogadio pekare :D

Link to comment
Just now, Miljenko said:

:D

Nema. Verovatno je sve pokupio za sebe i bolnicu. To i nedostatak kvasca mi nisu najjasnije stvari.

 

Isto je u Beogradu. Nestašica određenih stvari čak utiče pozitivno na moral trupa, u Maksiju se kasirke i neka žena ubiše od smeha što više nema brašna. Možda je spas u tome da se po ugledu na 1933. sakupe sve preostale namirnice i komisijski spale. 

Link to comment
27 minutes ago, dùda said:

jedna baba (70 god cca ) sedi ispred pijace i puši, osim nje nisam videla starijih

 

 

 

 

Da ne poverujes. Sremacke babe i dede najneposlusniji. Dok pijem kafu na terasi svako malo vidim nekog, dodje mi da ih hvatam lasom. 

U setnji psa jutros, dok kiki laje na 1 dedicu kazem mu "čiko, ne bi ste smeli izlaziti vani", on me ni ne pogleda, gleda Kiki i kao vraća joj onomatopejom laveza, ja ponovim, kiki laje, deka opet, jos se vise smeje i 'laje' na kiki. Nastavim, zakljucim da je covek dosta ostecenog sluha, ko zna jel uopste znacsta se desava

Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

 

Da ne poverujes. Sremacke babe i dede najneposlusniji. Dok pijem kafu na terasi svako malo vidim nekog, dodje mi da ih hvatam lasom. 

U setnji psa jutros, dok kiki laje na 1 dedicu kazem mu "čiko, ne bi ste smeli izlaziti vani", on me ni ne pogleda, gleda Kiki i kao vraća joj onomatopejom laveza, ja ponovim, kiki laje, deka opet, jos se vise smeje i 'laje' na kiki. Nastavim, zakljucim da je covek dosta ostecenog sluha, ko zna jel uopste znacsta se desava

ja sam imala emociju, kada sam videla ovu babu, još sa cigarom, da bih je mirne savesti skinula sa respiratora ako bi zafalilo :dry:

 

pitanje

priča se nešto o ukidanju međugradskog prevoza. da li to znači da će da zabrane uopšte da se ljudi kreću između gradova ?

ja bih trebalo sutra da sama u novom sadu :blink:

Link to comment

Ono što je meni kod Kona bilo upečatljivo, a baš se tiče ovog nošenja maski da je on rekao:
Ako nema nikog oko vas ili su ljudi dovoljno daleko nema potrebe da nosite maske, i promrmljao je :
Čuvajte to što imate trebaće vam kad krene ozbiljno....



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
 

Da ne poverujes. Sremacke babe i dede najneposlusniji. Dok pijem kafu na terasi svako malo vidim nekog, dodje mi da ih hvatam lasom. 

U setnji psa jutros, dok kiki laje na 1 dedicu kazem mu "čiko, ne bi ste smeli izlaziti vani", on me ni ne pogleda, gleda Kiki i kao vraća joj onomatopejom laveza, ja ponovim, kiki laje, deka opet, jos se vise smeje i 'laje' na kiki. Nastavim, zakljucim da je covek dosta ostecenog sluha, ko zna jel uopste znacsta se desava

Razumeo bi da si ga gadjala molotovljevim koktelom

 

@Frank Pembleton

In meni se učinilo da je to rekao al nisam bio siguran, pošto sam nagluv

 

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

 

 

 

Link to comment
Quote

Srpski fudbaler Luka Jović prekršio je pravilo o samoizolaciji, po dolasku iz Španije u Srbiju, zbog čega je protiv njega podneta krivična prijava, javlja Insajder.

 

Link to comment
2 minutes ago, steins said:

Razumeo bi da si ga gadjala molotovljevim koktelom

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

Stvarno je delovao ko neko sto ne zna ni ko je predsednik srbije,ni koji je dan danas

Ove druge cu ubuduce plasiti prijavljivanjem simulacijom poziva, da kidnu

Link to comment
16 minutes ago, Spooky said:

Pa sa rukama se mozes i rukovati sa zarazenom osobom, njeni dropleti mogu i direktno dospeti na njih, kontam da nije isto kada drzis ruke na radnom stolu zarazene osobe dok sa njom imas sastanak i ona je na tom stolu celi dan, i kad dirnes hleb, pakovanje vode ili bilo sta sto je mozda zarazena osoba jednom dotakla / bila u blizini...

Da se iole znacajno siri preko ovog drugog vektora, mi bi svi vec odavno bili zarazeni...


Ah pa ja sve mislim da je svako citav uglavu vec uveliko ukinuo rukovanje i uopste prilazenje na manje od metar, pa mi se nesto ne uklapa :D:isuse:

 

Link to comment

Jebiga, siguran sam da ima dosta onih koji nemaju ni internet ni tv (ili ga ne gledaju) i krenuce da se pitaju kad im nastrada neko iz blize okoline

Link to comment
21 minutes ago, Goranz said:

A i ne mora se disati baš svaki dan. Razmazila nas je evolucija i evo do čega je dovelo.

bolje i to nego ne disati uopste. 

ja ovim ekstremnim merama pokusavam zastititi clana porodice iz rizicne grupe.

Link to comment
25 minutes ago, Spooky said:

 osobe dok sa njom imas sastanak i ona je na tom stolu celi dan,

 

Treba ceniti šta neke osobe rade za firmu i u ovako teškim trenucima.

Link to comment
Just now, roux senyurt said:

bolje i to nego ne disati uopste. 

ja ovim ekstremnim merama pokusavam zastititi clana porodice iz rizicne grupe.

:heart:

To je vec druga stvar

Ja sam sama u stanu i nece mi prici niko na 2m sl.4meseca:ph34r::wacko::cry::unsure::mellow::ohmy::inn:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...