Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

sad mi kazu da je kod nas bilo preko 200 pregleda danas u kovid ambulanti, a da je starosna struktura vec drugacija - polako pristizu roditelji onih mladih izgleda :(

Link to comment
bio je sale mutavi, ne rošavi

 

kako je on, av, iz tog miljea njega to pogađa u sridu

 

mogu samo da zamislim na šta bi ličio taj nervni slom kada bi mu pun stadion to skandirao. mada su sada i tonci pripremljeni stadionskim it tonom, pa i ako se dogodi čuli bi samo gledaoci na stadionu, ne i oni pokraj malih ekrana

 

 

Sad je (skoro) svejedno, kad je opozicija mrtva miševi kolo vode... bar do one jake™ "gotov je! a ta će se čuti na svetog Nikada.

 

Oftopik off

Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

partizan radnički niš, prva ili druga utakmica u prolećnem delu sezone, bilo neko razvlačenje, “ne svirani penal za partizan”, i kad je ilić(čini mi se da je bio on) dao gol sa istoka jna je spontano krenulo “vučiću pederu ne damo ti titulu”

 

Meni se čini da je to bila utakmica u kojoj je Ninković dao gol za 2:1, 1. marta 2014. godine na JNA. Baš sam na istoku i bio te večeri.

Link to comment

ringla ili kapiten, bilo je još forumaša tada na istoku

 

posle je vujošević u utisku nedelje pričao da ga je vučić zvao i rekao da zna da je to rađeno pod njegovom palicom

Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ringla ili kapiten, bilo je još forumaša tada na istoku

 

posle je vujošević u utisku nedelje pričao da ga je vučić zvao i rekao da zna da je to rađeno pod njegovom palicom

 

 

Čuje se ovde pred kraj, to je ta.

 

 

Link to comment

pročitala sam da nije bilo nikakvog napada, nego izmislili da bi se skrenula pažnja s utiska.

 

možda sam i ovde pročitala, ne znam, paralelno čitam forum i tw i gubim se

Link to comment

Pre 2-3 veceri je neko okacio taj sajt i bili snimci iz iste te bolnice. Ulazi ko hoce i kad hoce. Leze ljudi na krevetima po hodnicima, a pored svakog kreveta na stolici sedi poseta. Jedna starija zena sedi verovatno pored muza i spava tako sedeci. Napolju mrkli mrak i verovatno nije termin za posete ni u redovnoj bolnici, a kamoli u covid. Taj direktor bolnice izgleda nije bas u vinklu?

To vece sam pogledao i sta prica covek koji je epidemiolog u Tutinu. Za 10-15 minuta opisao covek kakav je tu raspad i na kojim sve nivoima.

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Ono djubre od novina pise "DJilasovci prizeljkuju da Vucic umre od korone"... Da umre od korone? Zar je zarazen?

 

nisam Djilasovac ali da li od korone ili od necega drugog.....nijajnse su u pitanju.

Link to comment

jel bio neko od vas skoro u novom pazaru, kad se tako zgražavate, izgleda nije niko. druga država

 

to mi je bio najjači utisak, šansa da dobiješ fiskalni teži nuli, ulice ko u faveli jer je svako zidao kuću/ogradu/stepenište kako mu je dunulo(100m od centra mora da siđeš sa trotoara i ideš kolovozom jer je car spustio stepenice iz gajbe, a u prizemlju ima lokal pa da ne uštine na kvadraturi). i tako...

 

e

pre odgledanog snimka sam se setio te posete i apsolutno mi je bilo jasno šta mogu da očekujem


anarhiju3

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...