Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Zelenović tvrdi da su svi testirani u Šapcu pozitivni.

 

 

(na 4:37)

 

Odgledati ceo klip, pošto žena na početku nabraja koliko mečki treba roditi da po kriterijumima kriznog štaba neko uopšte bude kandidat za testiranje.

Edited by vememah
Link to comment
25 minutes ago, Arkadija said:

Mi smo upalili klimu danas u našoj kancelariji, bilo je neizdrživo toplo. 

 

:ohmy:

Svićedumrete!

Link to comment
31 minutes ago, Arkadija said:

Mi smo upalili klimu danas u našoj kancelariji, bilo je neizdrživo toplo. 

ti ako si do sada sedela bez klime, ima da stradas, ali ne od korone :D

 

ljudi, lepo vam je @harper napisao. cuvati se i paziti se, naravno. ali ako vam korona pocne upravljati zivotom, nece biti dobro. sedenje u neklimatizovanoj prostoriji sa vise ljudi dok je napolju plus 3421 celzijusa nije cuvanje od korone, vec ludilo.

 

savrseno sam ozbiljan kada kazem, cuvajte psihu koliko i pluca. (ja sam jos u martu pisao da me vise brinu uticaj kovida na ekonomiju i psihu nego na pluca)

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, freakns said:

ti ako si do sada sedela bez klime, ima da stradas, ali ne od korone :D

 

ljudi, lepo vam je @harper napisao. cuvati se i paziti se, naravno. ali ako vam korona pocne upravljati zivotom, nece biti dobro. sedenje u neklimatizovanoj prostoriji sa vise ljudi dok je napolju plus 3421 celzijusa nije cuvanje od korone, vec ludilo.

 

savrseno sam ozbiljan kada kazem, cuvajte psihu koliko i pluca. (ja sam jos u martu pisao da me vise brinu uticaj kovida na ekonomiju i psihu nego na pluca)

Pa koliko prošli utorak/sreda je bilo 17 stepeni. U četvrtak je bilo prijatno , u petak sam sama bila u kancelariji, nije bilo potreba da se pali klima.

Link to comment
3 minutes ago, Arkadija said:

Pa koliko prošli utorak/sreda je bilo 17 stepeni. U četvrtak je bilo prijatno , u petak sam sama bila u kancelariji, nije bilo potreba da se pali klima.

 

radio sam celi vikend, potpuno sam zaboravio da je danas ponedeljak :isuse: a za vikend se nije dalo disati...

Link to comment

Ja na početku nisam znao nikoga ko je oboleo, ali sad već njih sedmoro, srećom svi su bez nekih ozbiljnih simptoma.Navodno jedan od kontakata išao da se testira, rekli mu nema testova, sad koliko je tačno. 

Link to comment

Dodajte sličicu drKona. Treba neki opis koji govori o licemerju "struke", koja isključivo donosi mere (i uopšte govori) u interesu jednog čoveka.

 

Edit: po mogućstvu sa maskom na bradi.

Edited by Jozef K.
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, vladavsnarod said:

 

Da li se zna koji su testovi u pitanju?

 

Jedino što znam jeste da su mu uzeli bris.

 

Plot twist: lekarka koja se smejala besmislu, tj. zbog toga što je njegov rezultat negativan, je proverila podatke i ispostavilo se da test još uvek nije gotov, odnosno da su mu danas dali pogrešnu informaciju, tako da još uvek nije dobio rezultat, iako je prošlo već deset dana od testiranja.

Edited by napadaj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...