Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Obracaju se napolju, ne moraju da nose masku uopste.

 

Više sam mislio na one u pozadini, što stoje naređani jedni do drugih. Marinika svakako nije u obavezi ali ljudi koji javno deluju protiv ove mafijaško-imbecilne skupine treba maksimalno da daju lični primer drugima.

Link to comment
Just now, Redoran said:

 

Više sam mislio na one u pozadini, što stoje jedni do drugih. Marinika svakako nije u obavezi ali ljudi koji javno deluju protiv ove mafijaško-imbecilne skupine treba maksimalno da daju lični primer drugima.

 

Pa na koliko stoji ovaj lik pored nje što joj bukvalno diše za vrat i nosi masku oko ruke? 

Link to comment
18 minutes ago, aram said:

 Caddah u bolnici na Bežanijskoj Kosi, ima upalu pluća

 

Gde nam je ona fotka sa proslave pobede, kada pada šizoju u zagrljaj?

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Pa na koliko stoji ovaj lik pored nje što joj bukvalno diše za vrat i nosi masku oko ruke? 

 

E jbg, strim je u pitanju. Kada sam gledao freeze frame u Aramovom postu nisam njega video.

Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

Više sam mislio na one u pozadini, što stoje jedni do drugih. Marinika svakako nije u obavezi ali ljudi koji javno deluju protiv ove mafijaško-imbecilne skupine treba maksimalno da daju lični primer drugima.

 

Slazem se za to da se daje licni primer. Zato sam i apostrofirao Radovanovica, koji to ne radi, a morao bi da radi jer se maske moraju nositi u zatvorenim prostorima, pa tako i u TV studijima..

Link to comment
16 minutes ago, Aleksija said:

 ali sam skoro sigurna da je znao da je nestorovic budala, samo je verovao da je korisna budala.

Za Nestora svi znaju da nije čitav, pisali smo i Valk i ja o tome, bukvalno, sve njegove kolege znaju da nije sav svoj, tako da verujem da i Kon i  AV znaju to...

 

Zašto su ga pustili da radi ovo što radi, verujem da znaju isto obojica...

Link to comment
Just now, de Sisti said:

 

 

Ovi su trebali da naprave doček™ premijerki i da izađu™ na televizor, da ih cela Srbija vidi kako je dočekuju™...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, arkonada said:

Potpuno si u pravu, jedino što imam da dam plus onom nesretnom Jankoviću što bar sve vreme nosi masku

 

Zbog čega je praktično bio zajebavan od kolega mu iz kriznog štaba, koji sad to uvodi kao obaveznu meru.

 

Ovo je sve toliko skandalozno debilno odrađeno da ponekad prosto ne mogu ni da verujem da je samo zbog izbora koje bi dobili svakako pa makar Srbijom zajedno harale korona, kuga, tifus i ebola. Prosto pomislim da su svi tamo, i struka™ i vlast, u nekom trenutku stvarno poverovali da virus slabi i da se ništa ozbiljno neće desiti ako samo još malo duže budu držali glavu u pesku. 

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, aram said:

marinika i todorić podnose upravo krivične prijave protiv svih članova kriznog štaba

 

 

Loše cilja Marinika.

 

Ako želi da ovo bude politički obojeno,u šta ne sumnjam(a i treba,da se razumemo),neka napada državu.

 

Al dobro,možda preko Vučića radi ovo,jer neće baš on lično :D

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Čujem na nekim snimcima da arlauču na Brnabićku i Lončara, pa krajnje je vrijeme da Sandžaklije pokažu malo kičme, imaju sve razloge i osnov za to. 

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...