Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, Redoran said:

 

Ja sam sve više ubeđen da taj čopor kretena na čelu sa alfa kretenom doživljava ovog kretena kao apsolutnog autoriteta i najvećeg svetskog stručnjaka po ovom pitanju. Veoma je moguće da sve što rade, rade po njegovim zamislima i procenama a ostatak onog tzv. štaba služi da lupeta gluposti i sve detalje razvodni do "mož' da bidne a ne mora da znači" nivoa.

vucic nije glup. preigrao se.

Link to comment
2 minutes ago, Aleksija said:

vucic nije glup. preigrao se.

 

Možda nije glup za politiku i povezano spletkarenje ali puka činjenica da bukvalno od prvog dana ciljano pušta ovog neopevanog degenerika da sa svih mogućih kamera, mikrofona i razglasa poziva narod na suicidalno ponašanje koje će do maksimuma naduvati problem i narodu i vlastima, ukazuje na to da je potpuni retard kada su u pitanju praktične stvari i konkretno delanje.

Link to comment
5 minutes ago, aram said:

marinika i todorić podnose upravo krivične prijave protiv svih članova kriznog štaba

 

 

Treba jebati gadove, na sve načine.

Link to comment
7 minutes ago, aram said:

marinika i todorić podnose upravo krivične prijave protiv svih članova kriznog štaba

 

Od 12 ljudi u pozadini, dvoje nose maske pravilno, jedan ispod nosa i jedna oko vrata. Ostali u fazonu je l' ima neko jači, uključujući i Mariniku.

  • +1 1
Link to comment

Iskreno se nadam da ce biti nesto od ovog. Ako i ovo zrtvovanje ljudi zbog izbora prodje nekaznjeno onda je stvarno nebo granica. Puno je vec izgubilo zivote zbog jebenih izbora a tek cemo videti koliko ce. Zbog izbora koje bi veliki vodja i ovako i onako dobio. Potpuno je neverovatno da se ovo desilo u nekoj zemlji ovog sveta. 

Link to comment
6 minutes ago, Redoran said:

...uključujući i Mariniku.

a jebat ga, kako misliš da bi zvučalo da sa maskom priča u mikrofon?

Edit: Caddah u bolnici na Bežanijskoj Kosi, ima upalu pluća

Edited by aram
Link to comment

Čini mi se da mu zdravlje nije baš najbolje. Pu pu
Tako je i pre neki mesec odsustvovao iz javnosti kad je imao kardiovaskularnih problema.

Bojm se da nije nešto zakačio na proslavi izborne pobede :unsure:

Edited by Filozof manijak
Link to comment
14 minutes ago, Redoran said:

 

Možda nije glup za politiku i povezano spletkarenje ali puka činjenica da bukvalno od prvog dana ciljano pušta ovog neopevanog degenerika da sa svih mogućih kamera, mikrofona i razglasa poziva narod na suicidalno ponašanje koje će do maksimuma naduvati problem i narodu i vlastima, ukazuje na to da je potpuni retard kada su u pitanju praktične stvari i konkretno delanje.

to je sigurno, vise puta sam i sama rekla, jos od pocetka ovoga. on ima polje delovanja u kome je njegova strategija idealna, van tog polja nije izlazio godinama - ili nikada. tu je idiot. ali sam skoro sigurna da je znao da je nestorovic budala, samo je verovao da je korisna budala.

Link to comment

 

1 hour ago, Sludge Factory said:

Zvanicno za KG:

 

 

 

Wow, zapravo neke smislene mere.

Još da su pre tri meseca ovo uveli i sprovodili i na teritoriji cele države... verujem da bi drugačije bilo danas.

 

Jedino ne kontam poentu ograničenja radnog vreme ugostiteljskih objekata do 20h? Što ne može i duže ako se poštuju mere?

 

 

 

Respect za Mariniku i Todorića što se cimaju. Šteta što ona neće sama nešto da proba politički, (za) nju bih glasala čini mi se.

 

 

edit, @Redoran šta su str i gilj?

Edited by Shitgenstein
Link to comment
11 minutes ago, Redoran said:

 

Od 12 ljudi u pozadini, dvoje nose maske pravilno, jedan ispod nosa i jedna oko vrata. Ostali u fazonu je l' ima neko jači, uključujući i Mariniku.

 

Obracaju se napolju, ne moraju da nose masku uopste. Veci je problem sto sami clanovi kriznog staba (s izuzetkom Srdje Jankovica) u TV studijima ne nose maske preko lica. Ukljucujuci i toliko hvaljenog Zorana Radovanovica..

Link to comment
Just now, Shitgenstein said:

 

 

Wow, zapravo neke smislene mere.

Još da su pre tri meseca ovo uveli i sprovodili i na teritoriji cele države... verujem da bi drugačije bilo danas.

 

Jedino ne kontam poentu ograničenja radnog vreme ugostiteljskih objekata do 20h? Što ne može i duže ako se poštuju mere?

 

Pretpostavljam da bi obuhvatili time i rad nocnih kljubova. Mislim, mogla je i posebna stavka samo za njih, ali ok. 

 

Moglo je sve ovako od starta, svi smo to ovde pricali, problem je sto nema ko da sprovodi mere/kontrolise sprovodjenje mera. Sve je ovo mrtvo slovo na papiru dok ne krene neko to fizicki da sprovodi, bez izuzetaka. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...