Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

8d8hh4.jpg
ko je izmislio uopšte tu "parolu"? cenim neko tipa iz SPS-a koji iz zajebancije tako vređa više jednu grupaciju nego onoga kome se obraća...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
7 hours ago, Milosh76 said:

 

Suzana kaze da se dobro oseca i da ce javiti kad bude promena...

 

https://nova.rs/politika/vuciceva-savetnica-objavila-na-tv-u-poruke-novinarke-nova-rs/

 

 

Hm, oglasi se kad je njegovo zdravlje u pitanju, a nikako da odgovori na pitanje za brata Andreja na paradi...

http://rs.n1info.com/Vesti/a613242/I-Andrej-Vucic-do-Putina-na-paradi-bez-odgovora-iz-kabineta-na-pitanja-N1.html

 

Link to comment
1 hour ago, Aleksija said:

jebemti zemlju

btw, ja imam jednu smelu teoriju, da je vucic fasovao.

po drugi put :sleep:
 

 

Zašto to radiš? Zašto podgrevaš nadu?

Link to comment
19 minutes ago, mlatko said:

ko je izmislio uopšte tu "parolu"? cenim neko tipa iz SPS-a koji iz zajebancije tako vređa više jednu grupaciju nego onoga kome se obraća...

Kuku, pa ti nisi video upad kod Straje?? 

Link to comment
6 hours ago, Sammael said:

Neka od nepotvrđenih teorija je da korona virus može da opstane i bude zarazan u vazduhu koji klima recirkuliše.

 

Lično sam skeptičan prema toj teoriji.

Ljudi su u martu/aprilu/maju kolabirali u skafanderima bez klime/ventilacije po operacionim salama...sad ne smem ni da zamislim na 30+ stepeni šta bi se dešavalo na VMA npr, gde je 16 sala ispod zemlje.

Edited by desboj
Link to comment
3 minutes ago, Šumejker-Levi 9 said:

 

Zašto to radiš? Zašto podgrevaš nadu?

ja sam ovo izmislila, bilo mi zgodno kao objasnjenje zasto se tako kurci svuda (osim uobicajene patologije i idiotskog karaktera), pa i na proslavi "izborne pobede" ono vece.

al sad vidim na tw, i ostali se pitaju 

 

 

tesko da ima nesto od toga, al def izgleda da su dosta lose prosli u ovom deljenju - neko blizak vrhu, izgleda. nije bas uobicajena tisina.

Link to comment
29 minutes ago, mlatko said:

ko je izmislio uopšte tu "parolu"? cenim neko tipa iz SPS-a koji iz zajebancije tako vređa više jednu grupaciju nego onoga kome se obraća...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

partizan radnički niš, prva ili druga utakmica u prolećnem delu sezone, bilo neko razvlačenje, “ne svirani penal za partizan”, i kad je ilić(čini mi se da je bio on) dao gol sa istoka jna je spontano krenulo “vučiću pederu ne damo ti titulu”

 

utakmica sa albanijom i photobombing u strajin kadar se desio 6meseci kasnije

 

ovo skandiranje je bilo manje više redovno u narednim utakmicama dok salete rošavi nije preuzeo da sredi stvar, onda je njegova ekipa uletela na istok i premlatila par ljudi. navodno je čak i bio sastanak sa av(mada ja mislim da je to završio novak nedić i hrkalovićka)


od tada je mir tišina, kupus i slanina

  • Haha 1
Link to comment
partizan radnički niš, prva ili druga utakmica u prolećnem delu sezone, bilo neko razvlačenje, “ne svirani penal za partizan”, i kad je ilić(čini mi se da je bio on) dao gol sa istoka jna je spontano krenulo “vučiću pederu ne damo ti titulu”
 
utakmica sa albanijom i photobombing u strajin kadar se desio 6meseci kasnije
 
ovo skandiranje je bilo manje više redovno u narednim utakmicama dok salete rošavi nije preuzeo da sredi stvar, onda je njegova ekipa uletela na istok i premlatila par ljudi. navodno je čak i bio sastanak sa av(mada ja mislim da je to završio novak nedić i hrkalovićka)

od tada je mir tišina, kupus i slanina
Hvala, sećam se sad kroz maglu nekog skandiranja. Svejedno, trebalo je poraditi na nekoj gadnoj paroli a ne ostati na nivou huliganstva

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, mlatko said:

Hvala, sećam se sad kroz maglu nekog skandiranja. Svejedno, trebalo je poraditi na nekoj gadnoj paroli a ne ostati na nivou huliganstva

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

bio je sale mutavi, ne rošavi

 

kako je on, av, iz tog miljea njega to pogađa u sridu

 

mogu samo da zamislim na šta bi ličio taj nervni slom kada bi mu pun stadion to skandirao. mada su sada i tonci pripremljeni stadionskim it tonom, pa i ako se dogodi čuli bi samo gledaoci na stadionu, ne i oni pokraj malih ekrana

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...