Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ja danas bio kod fizioterapeuta (kome treba, neka piše u imbokst, sve preporuke za ljude), pranje ruku, dezinfekcija,vizir i za korisnika i za terapeuta, i to je najviše od kontakata što imam. Bez kafane noću mogu, kafu pijem u kafiću na terasi, mada sam nabavio i aparat za espreso, maske imam uvijek u torbi, bar 2 papirne i 2 platnene. Nabavke redovne uz masku, malo više onlajn kupovine, što više šetnje, em dobro za živce, em što manje prevoza. 

Link to comment
9 minutes ago, Apollo Creed said:

dodao da dve trećine potvrđenih u poslednjih pet dana pripadaju Beograđanima. 

 

 

Ne kažem da sumnjam da je zaista tako, ali jednostavno se ne dolazi do tih brojeva ako se uporede zvanični podaci o ukupnom broju zaraženih po danu sa informacijama koje se dobijaju od pojedinačnih centara za javno zdravlje. 

Link to comment

Pa imam štek vinjaka u kući, po koje vince i pivo redovno dopunjavam.

 

Fali mi kafana itekako, ja sam nekad davno svirao po istim. Ali sve je teže uklaviriti se s društvom. A sam da idem, mnjah.

Link to comment
4 minutes ago, ronin said:

A jebiga ljudi...Vi očigledno niste alkoholičari...Šta mi navučeni da radimo...Idemo jebiga u kafane...Šta drugo...

pij kući

  • +1 1
Link to comment

Do 15 časova u Republici Srbiji testirane su ukupno 392.863 osobe koje su ispunjavale kriterijume definicije slučaja.

 

Od poslednjeg izveštaja testirani su uzorci 7.150 osoba od kojih su 242 pozitivne

 

Trenutno je u Srbiji 1.312 aktivnih slučajeva korone, dok je na respiratorima 36 pacijenata.

 

U poslednja 24 časa preminule su 4 osobe od koronavirusa. Ukupan broj preminulih od početka epidemije je 274.

 

U poslednja 24 časa procenat pozitivnih u odnosu na broj testiranih na koronavirus je 5,18 odsto.

Link to comment

Kako je rekao, ne postoji sistem na svetu koji može da izdrži ako će građani da se ponašaju kao da ne postoji koronavirus.

Na pitanje da li su neodgovorni građani ili državni funkcioneri, među kojima ima zaraženih koronavirusom, Lončar je rekao da je "Srbija velika da bismo prebacivali to pitanje na politiku".

 

Pišanje.

Link to comment

Pa najbolja kafana je kod kuće ili u stanu( samo ako imate dobre komšije ili ako vas se plaše :D) .Neko malo društvo i to je to,bar ovu godinu tako.

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Skijatos je prvo grčko ostrvo na koje će čarterom sleteti turisti iz Srbije i to prvog jula. U agencijama za naš portal kažu da je taj prvi termin uveliko rasprodat i da je interesovanje za julske čarter aranžmane veliko.

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Pa najbolja kafana je kod kuće ili u stanu( samo ako imate dobre komšije ili ako vas se plaše :D) .Neko malo društvo i to je to,bar ovu godinu tako.

 

 

 

Ne vredi...Mnogo nas je u ekipi koji rokamo zajebano...Nije realno na gajbi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...