Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

Jedno praktično pitanje:

- Ako (hipotetički) osetim simptome oboljenja visrusom i ne odem na posao iz razumljivih razloga, kako da otvorim bolovanje?

U mom slučaju to zahteva odlazak kod izabranog doktora u ambulantu. Kako postupiti sad, jer i odlazak u ambulantu predstavlja rizik po ostale?

Link to comment

Danas sam obišao gradsku upravu i seo za jedno 100injak računara. MOžeš misliti kakve su njihove tastature i miševi...

Od sutra uzimam one lateks rukavice, ako ih ima

Link to comment

mene jebe to sto stalno dzaram bradu, to mi je postao neki tik,  iako znam da je krajnje nepametno u ovim uslovima. uopste ne mogu toga da se oslobodim. sedim juce u kaficu, dzaram, dzaram, i onda se setim koliko je to pogresno, onda kao prestanem, i onda malo kasnije pocnem opet.

Edited by Nikodije
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

Danas sam obišao gradsku upravu i seo za jedno 100injak računara. MOžeš misliti kakve su njihove tastature i miševi...

Od sutra uzimam one lateks rukavice, ako ih ima

ima , 100 kom 660 din

Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

mene jebe to sto stalno dzaram bradu, to mi je postao neki tik,  iako znam da je krajnje nepametno u ovim uslovima. uopste ne mogu toga da se oslobodim. sedim juce u kaficu, dzaram, dzaram, i onda se setim koliko je to pogresno, onda kao prestanem, i onda malo kasnije pocnem opet.

 

ako je sad ne obrijes neces nikad

Link to comment
25 minutes ago, Filozof manijak said:

Danas sam obišao gradsku upravu i seo za jedno 100injak računara. MOžeš misliti kakve su njihove tastature i miševi...

Od sutra uzimam one lateks rukavice, ako ih ima

Da se ne ljubimo...

Link to comment
11 minutes ago, cedo said:

 

ako je sad ne obrijes neces nikad

 

kosu nemam odavno, brada mi pruza jedinu utehu. brijanje u ovoj situaciji je realno jedino resenje, posto vec ne umem da se kontolisem... mada bi ruka i tada verovatno mehanicki isla ka licu.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

kosu nemam odavno, brada mi pruza jedinu utehu. brijanje u ovoj situaciji je realno jedino resenje, posto vec ne umem da se kontolisem... mada bi ruka i tada verovatno mehanicki isla ka licu.

 

Nas na MedFaku ucili da dlaka (kako kosa tako i brada) ima i odbrambenu ulogu (pored svih drugih ostalih), tako da bolje da diras bradu nego lice. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...