Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

7 hours ago, hoffnung said:

 

hvala gospo! :)

 

 

kada pricate o tim rastvorima, da li neko mozda zna gde u beogradu moze da se kupi alkohol 96%? ja nisam pitao kada ocekuju nove kolicine istog. jel ga nema uopste ili ga ima negde? i samo se nadam da nisu sada podigli neku cenu na dimnjak buduci da je nestasica. znam da je pre 1l kostao ne vise od 200 din.

 

220 din je bio litar.

 

Vidi pokusaj u farbarama,manje vise one sve ga drze,pokusaj okov,uradi sam,ali treba traziti po farbarama koji imaju manji promet.Jer ova moja od pocetka virusa u Kini vise ni maske nema,sada kada smirglamo zidove nemamo maske jebiga.Ako ne fasujemo koronu neku plucnu bolest hocemo.

Link to comment
7 minutes ago, Блок_64 said:

 

220 din je bio litar.

 

Vidi pokusaj u farbarama,manje vise one sve ga drze,pokusaj okov,uradi sam,ali treba traziti po farbarama koji imaju manji promet.Jer ova moja od pocetka virusa u Kini vise ni maske nema,sada kada smirglamo zidove nemamo maske jebiga.Ako ne fasujemo koronu neku plucnu bolest hocemo.

 

 

hajde, videcu sutra u jednoj dobro snadbevenoj farbari ovo za alkohol. uzas za ovo sto nemate maske..

 

Link to comment
2 minutes ago, hoffnung said:

 

 

hajde, videcu sutra u jednoj dobro snadbevenoj farbari ovo za alkohol. uzas za ovo sto nemate maske..

 

Alkohol od 96% se prodaje  po nekim apotekama

Edited by Gospodin Oposum
Link to comment

Daju li se PVC i PPV vakcine u Srbiji (stite od nekih vrsta upale pluca, nevezano za koronu)?  https://www.cdc.gov/pneumococcal/vaccination.html

 

PPV se preporucuje ljudima starijim od 65 godina, sa nekim izuzecima. Ako je moguce nagovorite svoje matore da se vakcinisu.

Link to comment

Kakva je situacija sa higijenom hrane?

Znamo li koliko se virus zadržava na svežim namirnicama, ne sećam se da sam igde naišao na taj podatak?

Ono, uzmem sad jabuke koje su predhodno ispipane sa ko zna koliko prstiju...:ph34r:

Link to comment
4 hours ago, steins said:

A šta je perisirćetna kiselina?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

+ 1 negde sam cuo da je dobra za psece sape, kada pas izlazi napolje da se sa njom isprska, buduci da nema nekih stetnih hemikalija u istoj.

 

3 minutes ago, mraki said:

Kakva je situacija sa higijenom hrane?

Znamo li koliko se virus zadržava na svežim namirnicama, ne sećam se da sam igde naišao na taj podatak?

Ono, uzmem sad jabuke koje su predhodno ispipane sa ko zna koliko prstiju...:ph34r:

 

moja sveca stavlja sada voce - jabuke u vodu sa sodom bikarbonom i drzi je tako vise od pola sata. ne znam koliko to ima smisla, ali to jedino za sada znamo.

Edited by hoffnung
Link to comment
1 minute ago, hoffnung said:

moja sveca stavlja sada voce - jabuke u vodu sa sodom bikarbonom i drzi je tako vise od pola sata. ne znam koliko to ima smisla, ali to jedino za sada znamo.

bio je taj savet negde na temi.

neki ljudi to rade i inače.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...