Jump to content
IGNORED

Istanbul i Turska


Musharaf

Recommended Posts

  • 3 months later...

kako je ovo očaravajuć i koristan topik. nakon odustajanja prošle godine, ovo proliće definitvno idemo.edit: larko, ovo su cijene hotela priko hrs-a?

Edited by Nicol
Link to comment
da nema (kako mi sad izgleda - nepremostive) jezicke barijere, mogla bih trajno da zivim u istambulu.opasan grad.
Kakva bre nepremostiva jezicka barijera. Pa mene 8 Svajcaraca i moj Shvabo drzaliza glavnog tumacha jelovnika i obicaja u Turskoj( IstaMbul,incl). Ma tamo sam se osecalako kod kuce. Nikada,nigde nisam taj osecaj imala.Samo tamo.
Link to comment
kako je ovo očaravajuć i koristan topik. nakon odustajanja prošle godine, ovo proliće definitvno idemo.edit: larko, ovo su cijene hotela priko hrs-a?
šta je to 'hrs'?
Link to comment

onaj sustav za direktnu rezervaciju hotela, baci oko na www.hrs.com. cijene su preko njih uglavnom manje, nemam baš pojma na koji način točno funkcionira (osim preskakanjem marži turističkih agencija).edit: malo sam uspoređivala cijene ovog tvog hotela na njihovom webu i preko hrs: u proljeće je znatna razlika u prilog hrs-uedit edita: tnx, javit ću im se

Edited by Nicol
Link to comment

ovaj, što se tiče hotela u kome sam bio, slobodno im napiši email. nama za rezervaciju nisu tražili ni broj kartice, a ako ostaneš preko tri noći imaš i prevoz sa aerodroma besplatno. uglavnom bukiram direktno sa hotelima a ne preko raznih booking.com-ova, tu ponekad ispadne limun. hrs nisam probao al dzirnuću...

Link to comment
  • 1 month later...
uzela godišnji i kupila avionske karte za kraj 5 mjeseca, čemu je ovaj topik u mnogome kumovao
ja sam bio u maju i definitivno preporucujem.uzivaj!
Link to comment

dobar je www.hrs.de, sa nemcima nema zezanja. nikada nije skuplji nego direktno a vrlo cesto imaju offers i ispod su cena za direktne bukinge.pridruzujem se cestitkama, istanbul je 1 prejak grad.

Link to comment

istanbul je bruka. kao sto neko rece - preselio bih se bez problema tamo.preporuka za film. Crossing the Bridge: The Sound of Istanbulreditelj je fatih akin - bio na festu sa filmom glavom kroz zid, a kroz grad vodi aleksander hake (ako se tako izgovara?) basista ajnsturcende nojbauten ciji je najpoznatiji clan bliksa bargeld - nekadasnji clan bad seeds koji je bio sa kejvom na kejvovom prvom beogradskom koncertu. uf! :)u filmu ima rokera, narodnjaka, roma, kurda, pajdomananazalost dj. jakuza je samo pomenut. (jakuza je je sa rajnerom trubijem radio u subotu vece u finom klubu/kafeu ali sam bio jaaaako umoran pa sam se kratko zadrzao a i domaci su bili nesto smoreni.)vracam se tamo prvom prilikom. bez zezanja.

Link to comment
preporuka za vrlo povoljan i prijatan hotel na nenadjebivoj lokaciji (Taksim, miran hotelski kvart preko puta parka),http://www.hotelavrupa.com/
posto kosta? ne videh na sajtu cijenik. potrebujem zbog skorasnjeg odlaska- carigrad u maju shuta dupe!ed.: l Edited by boshoku
Link to comment
posto kosta? ne videh na sajtu cijenik. potrebujem zbog skorasnjeg odlaska- carigrad u maju shuta dupe!ed.: l
Pre dve godine soba sa kupatilom koštala je 39 evra, ne verujem da je bilo velikih izmena.
off topic - el' to neki novi slang za "super"?
Ima tome par godina.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...