Jump to content
IGNORED

Istanbul i Turska


Musharaf

Recommended Posts

deder, ko zivi tamo il' je skoro bio, kakve su temperaturne promene dan-noc ?sta treba za uvece, letnji dzemperak ili kaputic ? (uzmite u obzir da pitanje postavlja zimogrozljiva und malokrvna)

Link to comment
deder, ko zivi tamo il' je skoro bio, kakve su temperaturne promene dan-noc ?sta treba za uvece, letnji dzemperak ili kaputic ? (uzmite u obzir da pitanje postavlja zimogrozljiva und malokrvna)
7 punijeh dana bejah tamo, preključe dođoh. Ak si zimogrožljiva, obavezno u najmanju ruku neku jesenju jaknicu.. Zbog blizine mora ima dosta vetra, i naravno sve više što si mu bliža. Od 7 dana bilo je par toplih, ali ni jedno veče nije bilo moguće blejati bez u najmanju ruku nekog toplijeg duxa.
Link to comment
:s_w: pa majku mu, stavi i neki utisak, tip, sh'oces, idem u subotu, valjace mi.fala za temperaturni apdejt.
Bit će jedan obilati bLJog do subote for sure, samo da se nakanim da sednem da ga bacim pod prste.. O URL-u do istoga, bit će te pravovremeno obavešteni. :)
Link to comment
[*]MenjacniceMenjačnice na Ataturku uzimaju grdnu proviziju.
cuo sam vrlo recent info da posta na aerodromu (PTT) ima jako dobar kurs i da ne uzima proviziju.
kakva je saobracajna situacija. da vozim ili da me voze?
super haoticna. nek te voze.
Link to comment

Merhaba :) samo da zahvalim svima za tipove, vrede milion novih lira, a vasudevi za preporuku za hotel.puna sam pozitivnih utisaka.traktat o İstanbulu stize za 3-4 dana.i da, ako neko slucajno ovde dolazi za koji dan, neka zaboravi na letnju odecu.edit - ko je pobedio na izborima ?

Edited by Allegra
Link to comment

Još ne znamo ko je pobedio na izborima, niti čitamo tvoj izveštaj, a već je 20. maj. Hajde makar ti budi ekspeditivna, Allegra, sedi pa piši.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...