Jump to content
IGNORED

aplikacija vs halo taksi


kud u maglu Simoviću

car go vs taksi?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, renne said:

100€

 

Toliko daju i neki moji prijatelji koji voze u Vrscu. Ono sto mi nije jasno je kako su ovi uspeli da naguraju dug od 15-20 soma ojra.

Link to comment
46 minutes ago, Shan Jan said:

 

Odakle ti ovo? Ljudi sa kojima sam se vozio ili se sami prijavljuju kao preduzetnici i ide im staz ili im CarGo uplacuje minimalac (ostalo na ruke) ako voze njihova kola. Ako su lagali mene i ja lazem vas :D

 

 

Nisu te lagali. Vec sam rekao, svi zaposleni u CarGo, ili na osnovnu ili na dodatnu delatnost placaju poreze i doprinose. 

 

Taksisti izucavaju pravo u pauzama izmedju dve voznje koje naprave za veče, ali im i dalje ne ide bas. :)

 

Na CarGo bukvalno nemas vremena cigaru da zapalis jer ide voznja za voznjom, posto ljudi bas masovno koriste taj vid prevoza.

Link to comment
Nije ti jasno kako? [emoji38]ol:

pa zavisi. npr ljudi koje ja znam da imaju milionske dugove i reprogram za infostan od chedtitog sepeoa naovamo, imaju dugive zato shto prosto nisu placali, ne zato shto nisu imali da plate unsure.gif

 

koliko ostane prosechnom neaplikacijskom taksisti kad/ako plati porez. ja nikako u stvari ne znam o kom nivou govorimo.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Ja bih voleo da mi neko objasni kako prosećan građanin ne može da registruje auto sa neplaćenim parkingom od 1900 dinara, a frajeri registruju taksi sa poreskim dugom od milion ipo?

Link to comment
Saopštenje premijerke je da 20.000 preduzetnika duguje porez iako u celoj Srbiji ima nešto preko 17.000 pa ti vidi. A većina je platila sve jer je morala, to sam gore objasnio. Šta ti uopšte očekuješ od premijerke koja ima tal u toj priči?
Čekaj sad pa tvoji su izašli "ozareni" od Vučića, a premijerka vam da je subvencije, za koje ste rekli da ih prihvatate? Kako sad to, gadi ti se premijerka ali pare kojima ona upravlja i koje ona dodeljuju su ok?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
3 hours ago, Shan Jan said:

 

Odakle ti ovo? Ljudi sa kojima sam se vozio ili se sami prijavljuju kao preduzetnici i ide im staz ili im CarGo uplacuje minimalac (ostalo na ruke) ako voze njihova kola. Ako su lagali mene i ja lazem vas :D

 

 

Prijavljuju se na šta? Oni su članovi udruženja, ne vrše prevoz, samo pružaju pomoć na putu, to su njihove reči. 

Link to comment
3 hours ago, Shan Jan said:

 

 

Nesho okle tolika mrznja ka CarGou? Imate sljama u svojim redovima, imate divljake, imate gazde koji su svi jedan do drugog krimosi al CarGo ispade djavo gori od svih.

Da ti neko nezakonito uzima pare, to jest nezakonitim radom te u najbukvalnijem smislu potkrada ni ti prema njemu ne bi gajio nežna osećanja, da se ne lažemo. 

Link to comment
3 minutes ago, nesha taxista said:

Da ti neko nezakonito uzima pare, to jest nezakonitim radom te u najbukvalnijem smislu potkrada ni ti prema njemu ne bi gajio nežna osećanja, da se ne lažemo. 

A ko tebi u Novom Sadu uzima pare, posto tamo jos nema CarGo?

 

Ili se solidarises sa Beogradskim kolegama?

Link to comment

koliko zaradjuje random taksista?

 

jedini kog realno lichno poznajem je ex beotaxi divljak i lopina koja voza provincijalce od stanice do banjice za 50e. nije jelte lud da dangubi i da trpi ljude koji ne poznaju grad. ali recimo da se on ne broji :hihi:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

koliko zaradjuje random taksista?

 

 

 

 

 

 

Zbog čega je bitno koliko zaradjuje taksista a ne vodoinstalater ili šalteruša u državnoj firmi? Ili vlasnik kafane?

Ili gospa buba?

 

Ako hoće nesha neka ti kaže. Da sam na njegovom mestu odgovorio bih nepristojno, baš kao što je i pitanje...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...