Jump to content
IGNORED

aplikacija vs halo taksi


kud u maglu Simoviću

car go vs taksi?  

69 members have voted

  1. 1. car go vs taksi?

    • taksi
      23
    • car go
      48


Recommended Posts

5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

pokušao sa car go u ponedeljak za slavu, platio članarinu, prvi put, drugi put iz trećeg puta zakačim vozilo koje stiže za 6 min. posle 7-8-9 min vozilo je bilo na istoj lokaciji na kojoj je bilo kad sam ga naručio

 

otkažem ga

šansu su dobili, dosta od mene

 

:dry:

ili je prihvatio voznju a nije zavrsio prethodnu a nesto se oduzilo ili verovatnija opcija da im je mapa zabagovala. meni se par puta desavalo da pise da je vozilo 5-6 minuta daleko i da tako stoji a onda me vozac pozove i kaze da je vec tu.

 

Od drugih neobicnih stvari, jednom liku je istekao mobilni net pa sam mu teterovao moj i ispao skroz kul momak cak je i voznja bila jeftinija. Jedan drugi je bio vidno nezadovoljan jaguarom :D pa je zamolio da malo opljunemo auto kako bi mogao da se zali da mu daju neki veci.

Link to comment
"Bukirao" sam cargo sa aerodroma od grada, pa vam javim kakvo je bilo iskustvo. Zna li neko odokativnu cenu?
Pa jel ti izašlo na aplikaciji?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Taksistima bih, za početak, zabranio da staju gde im padne na pamet sa 4 migavca. Nekad su u ovom gradu postojale taksi stanice...

 

Priča o bakama koje ne mogu do taksi stanice ne piju vodu - može da se stane i par metara dalje tako da se ne zaustavlja saobraćaj.

 

A u vezi čekanja - kako to da ne postoji aplikacija koja bi uzela u obzir SVE taksiste sa dozvolom(kao što postoji MoovIt), pa kad žuriš, da pozoveš najbližeg? Možda zato što fantomska udruženja ne trpe konkurenciju i jebe im se što po kiši taksi nikad uhvatiti nećeš.

Link to comment

F20y0LA.png

 

Eco klasa, aerodrom do Jerkovića, pre par meseci...

 

35 minutes ago, dragance said:

"Bukirao" sam cargo sa aerodroma od grada, pa vam javim kakvo je bilo iskustvo. Zna li neko odokativnu cenu?

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
On 22.1.2020. at 15:38, *edited by mod said:

ili je prihvatio voznju a nije zavrsio prethodnu a nesto se oduzilo ili verovatnija opcija da im je mapa zabagovala. meni se par puta desavalo da pise da je vozilo 5-6 minuta daleko i da tako stoji a onda me vozac pozove i kaze da je vec tu.

 

 

to je uobičajena situacija, a s obzirom na poznavanje grada, dešava se da onda potraje taj završetak vožnje. inače mislim da je procena čekanja skandalozno loša u aplikaciji. 

 

i sistem zakazivanja je dosta grozan. umesto da to nekako urade kroz app, to ide na mail, pa onda potvrde, da ti se vozač javi na viber ili sms-om, pa onda još jednom ... bar je tako kad zakazuje firma, nisam sa ličnog naloga zakazivao. 

Link to comment
Taksistima bih, za početak, zabranio da staju gde im padne na pamet sa 4 migavca. Nekad su u ovom gradu postojale taksi stanice...
 
Priča o bakama koje ne mogu do taksi stanice ne piju vodu - može da se stane i par metara dalje tako da se ne zaustavlja saobraćaj.
 
A u vezi čekanja - kako to da ne postoji aplikacija koja bi uzela u obzir SVE taksiste sa dozvolom(kao što postoji MoovIt), pa kad žuriš, da pozoveš najbližeg? Možda zato što fantomska udruženja ne trpe konkurenciju i jebe im se što po kiši taksi nikad uhvatiti nećeš.
Sticajem okolnosti imam uvid[emoji769] u sitaciju gde nedeljno minimum 3 puta zovu taksi za dovoz i odvoz po jedno ili 2 vozila. Pošto plaća firma a ne klijent probalo se sa zvanjem od strane firme da vozilo ide na adresu i pokupi klijenta. Nikad u poslednja 3 meseca nije uspelo da se dobije vozilo na poziv nego da klijent nahvata "na kvaku" 2/3 taksista kada su pitani šta se dešava rekli su: nemojte da se zamajavate retko će vam doći na poziv, nama je lakše ovako...
Na kraju su ljudi rekli klijentima : Uhvatite vi taksi samo nam javite da siđemo dole da platimo...

Što je malo neprijatna situacija ali eto...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
6 minutes ago, Skyhighatrist said:

Kapiram da je i dalje ista fora, zoveš vozača kad prođeš pasošku/carinsku kontrolu i čekaš ga gore?

Tako je. Cujes se sa vozacem pa se dogovorite gde da te pokupi. Ako imas dosta prtljaga moze i na donjem parkingu.

Edited by LeBron
Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Sticajem okolnosti imam uvidemoji769.png u sitaciju gde nedeljno minimum 3 puta zovu taksi za dovoz i odvoz po jedno ili 2 vozila. Pošto plaća firma a ne klijent probalo se sa zvanjem od strane firme da vozilo ide na adresu i pokupi klijenta. Nikad u poslednja 3 meseca nije uspelo da se dobije vozilo na poziv nego da klijent nahvata "na kvaku" 2/3 taksista kada su pitani šta se dešava rekli su: nemojte da se zamajavate retko će vam doći na poziv, nama je lakše ovako...
Na kraju su ljudi rekli klijentima : Uhvatite vi taksi samo nam javite da siđemo dole da platimo...

Što je malo neprijatna situacija ali eto...

Taj rad.

 

Njima je lakše...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...