Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Gledao sam davno pre 40-tak godina travu . . .Buseni . . . Ovo tanko   kao tepih vuneni  kvalitetniji. Nije ni čudo  da je već propala kod blizanaca. . .

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Gledao sam davno pre 40-tak godina travu . . .Buseni . . . Ovo tanko   kao tepih vuneni  kvalitetniji. Nije ni čudo  da je već propala kod blizanaca. . .

Ti si brate star covek, starog slusaj al po starog ne idi, ja ne znam, al sam tako sam cuo. 

Link to comment
Ti si brate star covek, starog slusaj al po starog ne idi, ja ne znam, al sam tako sam cuo. 
Znaš li što se ne ide po starog ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Ajd prognoze ko ce da istrci u prvu utakmicu ???

Tipujem

Petrovic- Djordjevic, Ostojic, Bondarenko, Todorovski-Aleksa, Noma-Jirka (Cumic),Batrovic,Tomic-Makaric

Link to comment
Sto? 
Razlozi su krajnje praktični, sa godinama popušti klapna u matorog čoveka ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ajd prognoze ko ce da istrci u prvu utakmicu ???

Tipujem

Petrovic- Djordjevic, Ostojic, Bondarenko, Todorovski-Aleksa, Noma-Jirka (Cumic),Batrovic,Tomic-Makaric

ATT
Makarić

(Bojović)

MID
Batrović - Meleg - Čumić

(jedino ovde ne bih znao imamo dosta opcija, Petrović, Jirka,Noma,Caki)

MID
Leka - Bondarenko

DEF
S. Đorđević - Ostojić - L. Đorđević - Todorovski

GK
Petrović

Link to comment
32 minutes ago, cvetanovic17 said:

ATT
Makarić

(Bojović)

MID
Batrović - Meleg - Čumić

(jedino ovde ne bih znao imamo dosta opcija, Petrović, Jirka,Noma,Caki)

MID
Leka - Bondarenko

DEF
S. Đorđević - Ostojić - L. Đorđević - Todorovski

GK
Petrović

Logicno je da dobiju prednost igraci koji su duze na okupu ali Batrovic, Meleg, Cumic mi ne deluju da imaju neku defanzivu. Zato prednost dajem Jirki u odnosu na Melega a Batrovic u prednosti  jer igra dobro, dosao posle odlicne sezone i nas je dok Meleg tek treba da se razigra.

Sa druge strane dilema izmedju Tomica i Cumica. Ne verujem da ce da krenu zajedno, mada moze da se desi da se iskopiraju pripremne utakmice:   Tomic, Batrovic, Cumic

Stvarno imamo dosta opcija i bem li ga kako ce trener sve to da iskombinuje i da odrzi mir u svlacionici???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ama će bude li neka tekma za naše oči ? Po svemu sudeći c, u sredu se kreće za Baltik ... Nisam zadovoljen

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

                   Petrović,

Todor, Ostojić, Novi Đorđević, Đoša

             Bondarenko, Noma

Jirka, Batrović (možda Meleg ali ne verujem), Tomić

                  Makarić 

 

Najveće nedoumice za mene bi bile štoperi i zadnji vezni. Da li upariti skroz neuigrane Ostojića i Đorđevića a Bondarenka staviti na zadnjeg veznog ili ga vratiti na štopera za sada...

U navali Simo nek radi šta hoće ima 501. kombinaciju i sve su ok.. Mislim da će tamo da se zatvorimo i na kontre da igramo na nulu.. mi njih lako skautiramo oni o nama bukvalno ne znaju ništa niti su mogli da saznaju jer su naši bili u izolaciju :D

Edited by zikaPantelej
Link to comment



                   Petrović,
Todor, Ostojić, Novi Đorđević, Đoša
             Bondarenko, Noma
Jirka, Batrović (možda Meleg ali ne verujem), Tomić
                  Makarić 
 
Najveće nedoumice za mene bi bile štoperi i zadnji vezni. Da li upariti skroz neuigrane Ostojića i Đorđevića a Bondarenka staviti na zadnjeg veznog ili ga vratiti na štopera za sada...
U navali Simo nek radi šta hoće ima 501. kombinaciju i sve su ok.. Mislim da će tamo da se zatvorimo i na kontre da igramo na nulu.. mi njih lako skautiramo oni o nama bukvalno ne znaju ništa niti su mogli da saznaju jer su naši bili u izolaciju [emoji3]


Sjajno je što i mi sami o sebi ne znamo ništa

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
17 minutes ago, zikaPantelej said:

                   Petrović,

Todor, Ostojić, Novi Đorđević, Đoša

             Bondarenko, Noma

Jirka, Batrović (možda Meleg ali ne verujem), Tomić

                  Makarić 

 

Najveće nedoumice za mene bi bile štoperi i zadnji vezni. Da li upariti skroz neuigrane Ostojića i Đorđevića a Bondarenka staviti na zadnjeg veznog ili ga vratiti na štopera za sada...

U navali Simo nek radi šta hoće ima 501. kombinaciju i sve su ok.. Mislim da će tamo da se zatvorimo i na kontre da igramo na nulu.. mi njih lako skautiramo oni o nama bukvalno ne znaju ništa niti su mogli da saznaju jer su naši bili u izolaciju :D

Noma ? Sta vidite bre u Nomi?  

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...