Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

To bate....sve nas je više iz SAO PAntelej. Još jedan i tražimo autonomiju.
Će zapratite OFK Niš i braću Krstić, za prelaz preko reke ima se najavljujete ko naši pametnjakovići kad idu na Kosmet

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Znaci, za prvu utakmicu spektakl, Meraklije sever bez petarde.
Axaxa, ima da pljušte selfare samo tako, a pred ulaz lokalni pozdrav navijačima koji pohode sjever

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
51 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Će zapratite OFK Niš i braću Krstić, za prelaz preko reke ima se najavljujete ko naši pametnjakovići kad idu na Kosmet

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Imamo diplomatski pasoš....ne mož'te nam ništa....dođoši :bee:

Link to comment

Mislim da je prošle godine problematičan bio onaj grafit iznad odreda. Ono slovo O-dred sa krst što ističe kao belu rasu pa ga prefarbali protiv Makabija. Ne sećam se da je nešto drugo specijalno bilo...

 

Sad kad doveli i špica Bojovića mislim da imamo i previše opcija u navali. Jedino ako će Simo da rotira poviše pa da svi dobiju minute. Od spiceva Đilas, Mihajlovic, Makarić, Haskić,  (za sada je tu) i Prijović.

Od krila i ofanzivnih veznih NJegoš, Čumić, Jirka, Neca, Makarić, Meleg, Batrović, Caki (ako je zvanično produžio ugovor)... Dosta njih može da pokriva više pozicija napred živo me zanima kako će da ih upakuje Simo i dal će nekog da šalju na pozajmicu... 

Link to comment

Gledam sutra je pakleni derbi Levadia - Flora, tu ima da ih skautira Simo lagano. Imaju najboljeg strelca lige s 19 gola iz 18 utakmice i dvojicu sa po 10 gola. Onaj Vasiljev sto je igrao protiv Srbije pre nekoliko godine dao 6 gola. Mada kapiram da im je prvenstvo gore od naseg, bar se nadam.

Link to comment
11 minutes ago, zikaPantelej said:

Mislim da je prošle godine problematičan bio onaj grafit iznad odreda. Ono slovo O-dred sa krst što ističe kao belu rasu pa ga prefarbali protiv Makabija. Ne sećam se da je nešto drugo specijalno bilo...

 

Sad kad doveli i špica Bojovića mislim da imamo i previše opcija u navali. Jedino ako će Simo da rotira poviše pa da svi dobiju minute. Od spiceva Đilas, Mihajlovic, Makarić, Haskić,  (za sada je tu) i Prijović.

Od krila i ofanzivnih veznih NJegoš, Čumić, Jirka, Neca, Makarić, Meleg, Batrović, Caki (ako je zvanično produžio ugovor)... Dosta njih može da pokriva više pozicija napred živo me zanima kako će da ih upakuje Simo i dal će nekog da šalju na pozajmicu... 

Ova dvojica ce vrv da statiraju u mumurzu. Nisu oni dovedeni zbog fudbala.

Link to comment
Trava se istovara [emoji4][emoji4][emoji4]
Saće dođe Real da vam pomogne, dse ne oskilavite

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Trava se istovara 😊😊😊

 

То ли неки нови сленг за конзумирање опијата? :ph34r:

Link to comment
1 hour ago, Captain_Darling said:

 

То ли неки нови сленг за конзумирање опијата? :ph34r:

Buseni 

Buseni 

Stigao šleper

Link to comment
34 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Dajte info za Haskica, sta se desava?

Kao povredjen, verujem da gledaju i njega da prodaju, sumnjam da ostaje, videcemo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...