Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

5 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Razumem bes i razočarenja će, al da neko prestane da piskara po internet, to baš i ne

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Ma nece prestane. Jos malo pa smo ga ubedili :D

Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Tako je. Ranije smo bili slabi i bez para ali smo znali da je svaki rezultat zasluzen. Ni tada nismo pobedili Zvezdu ni Partizan ali osecaj u stomaku nije imao cenu pred ove utakmice. Kao sto rekoh, granica je davno predjena i zaista nije odlucujuce da li smo pozajmili dva igraca ili cetri.

Leptirici ce se javiti protiv Flore i Ajntrahta i nadam se da cu uzivati u lepom fudbalu, dobrim rezultatima bez penala i prozivanja trece strane.

Zelja mi je da se ove godine uhvatomo u kostac sa Partizanom bez da im damo materijal za razvlacenje po novinama koji ce oni ako zatreba svakako smisliti.

Kapiramo se potpuno, pisao si o tom utisku i ranije, svi ga imamo. 

Edited by W.F.C.
Link to comment

Sta li ga tupite, dobili smo dva igrača koji su placeni od strane Cigana preko milion. Za džabe + plus procenat ako prodamo Jirku. Hajde da gomilamo igrače na poziciji koja bam je popunjena, naprotiv dobili smo dva kvalitetna momka tamo gde smo tanki.

Drugo, kome je do transparentnosti neka ode na sajt kluba i pročita finansijski izveštaj, gde vam je sve crno na belo. To smo prvi u Srbiji izbacili. Pa kad procitate sta je izbačeno, onda cete da promenite ploču i valjda razumete politiku našeg prelaznog roka. Samo ova prva dva kola plus pripreme kostaju klub pola miliona evra. 

Trece, mi nismo mogli da pariramo Vojvodini jer je svaki pikiran, kontaktiran igrač završio tamo. Svi do jednog, pa čak i oni koji su dali ruku. Jedino Trujić nije otisao u Novi Sad, ali je iskocio Debrecin sa jačom ponudom i cao zdravo.

 

Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Slažem se u potpunosti  ali i uprava mora da ima takvu strategiju.Podsetiću te da je Lala  dosta mladih igrača gurnuo u vatru   gde god  je radio , samo kod nas ni jednog. Zato  nije to ni do nas ni do nasih mladih igrača nego do uprave. A zna se i zbog čega je tako. . .godinama

To je bila izričito Lalina odluka da ide kroz sezonu sa 13 igrača bez razigravanja mlađih. Ne mislim, nego znam.

Link to comment
4 minutes ago, Real sa Nišave said:

To je bila izričito Lalina odluka da ide kroz sezonu sa 13 igrača bez razigravanja mlađih. Ne mislim, nego znam.

Pa kad je jurio rekorde.

Link to comment
2 minutes ago, Gradina said:

Pa kad je jurio rekorde.

Baš tako. Dobili smo rekord, a izgubili godinu za Leku, Čumića i Petrovića.

Link to comment

Zanimljivo.... ispravi me Reale ako gresim.... slavio si kad je postojala sansa da se Drincic vrati u klub i ove sezone... tada si zaboravio Leku koji bi izgubio jos jedni godinu...

Leka treba da igra i delim tvoje misljenje da ce da bude jedan od nosilaca igre. Cak je i sam Drincic u par intervjua koje smo radili rekap da je Leka zasluzio da igra. On je dobijao sansu, kao i Cumic i Petrovic kod Lalatovica... ali ambicija je bila druga pozicija i istorija. Ne biva istorija i razigravanje mladih. To ne rade ni mnogo veci klubovi u Evropi od nas...7ec31a0f6d8f38f63da50b74f2d867b3.jpg

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, Real sa Nišave said:

Baš tako. Dobili smo rekord, a izgubili godinu za Leku, Čumića i Petrovića.

A tek oni što su izgubili. Od sledeće godine kad uvedu obavezu 2 bonus igrača dobićemo razvoj mladih

Link to comment

Estonce hvatamo na pesak i zegu u revansu. Za Frankfurcane se medjutim pravimo fini i sa sredjenim toilettima i lozom pijemo petardu. 

Onda krecemo s pojacanjima lagano i do septembra kompletiramo tim koji ce da se kolje sa usranom Vojvodinom i nekim beogradskim klubom (moze da bude bilo koji) za 4.mesto. Ako ostane Ivica kao najvece pojacanje i osvajamo ga. Ustvari kako mu se skurci sledeceg maja tako... 

Edited by W.F.C.
Link to comment

Acko i ja sam slavio ali to je uvek kod nas navijaca svi mi hocemo i jare i pare.

Sa Toncevim smo dobili ovo sa drugim bi mozda bili prosecan klub koji dokaci peto mesto, vecito kivan na sudije i radostan kad proda jednog igraca za dvesta hiljada.

Zato kazem treba pustiti ovu godinu jer mislim da ce se sve iskristalisati.

Nece ni stabilizacija za dve godine a jos i rezultati, podmladak tj. razvoj.

Steta sto nismo kompletirali tim malo ranije pa da se palimo za Ajntraht bar ovde.

I moze li ko da lepne taj finansijski izvestaj ovde da ga svi vidimo???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Dobar dan evo ja da se izujem i da počastim vas domaćine dvema slikama od danas sa Čaira
IMG_6259.thumb.JPG.38fb1a8d6eefe1e27d0c64a7a94864ba.JPG
IMG_6262.thumb.JPG.6f092e00854047160a5f3d664a971a8e.JPG
Alalvera Žile, takose toradi

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...