Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

što je bitno da igraju protiv Zvezde? kao, tu se rešava prvenstvo?

 

valjda je u interesu Radničkog da ne igraju. kako mogu da im veruju

 

 

Edited by levi
Link to comment

Inace ostavicu tu informaciju Realu da obelodani ako misli da treba, koji su igraci pozvani u kakvoj formi i kolika im je bila zelja da potpisu za nas?!?!?!

Igraci su dobri da kazem potentni ali forma i to dugogodisnja je ocajna pa ni njih nismo uspeli da privucemo. Zato kazem da je ovo nadam se prelazno resenje ali ujedno i jako solidno resenje. Da su Jirka i Meleg presli u Napredak mislim da bi i to cetvrto mesto postalo upitno. Morali bi da trosimo vise na pojacanja a opet pitanje je sta je raspolozivo ovog leta i koliko je kvalitetno a verovatno je papreno.

Naravno Napredak ne bi postao Zvezdina filijala ali zato smo mi na keca.

Link to comment
5 minutes ago, levi said:

što je bitno da igraju protiv Zvezde? kao, tu se rešava prvenstvo?

 

valjda je u interesu Radničkog da ne igraju. kako mogu da im veruju

 

 

To tako ne bi trebalo da funkcionise ali moze da bude. Danas covek nije pametan sta da radi :)

Link to comment

Evo Martick necu ni ja vise da pisem o filijali,podrzavam! Mada realno odabrali smo najjace, one sto znaju po dve titule prvaka drzave da osvoje za jednu sezonu..

Ako ti budem nedostajao, na nba temi sam mahom..a bicu i na rukometu kad se niska dizelka zahukta!

Link to comment
23 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=07&dd=04&nav_id=1562335&utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Content%2bexchange

Jirka i Meleg ukupno placeni milionce plus plata koja je verovatno u ovom trenutku tri, cetri puta veca nego nasa najveca plata. Ove igrace u ovom trenutku ne bi ni kao slobodne mogli da dovedemo.

Ako im bude dopusteno da igraju protiv Zvezde i uz to ne bude nekih radnji, u praksi se pokazalo da obicno takvi igraci zagorcaju zivot maticnom klubu u zelji za dokazivanjem.

U nastavku teksta Simo i promocija.

Kako vreme prolazi sve mislim da je jako korektna opcija koja stvarno voli sto je dosla u nas klub. Lalat ide gde namirise da ce se te godine napraviti bum u klubu a Simo mi nekako deluje da je osim para naravno dosao i srcem. Bes li ga ali imam takav osecaj

Imas poentu i 100% si za sve u pravu!

Samo mi smeta jbga

Link to comment
3 minutes ago, martick said:

Imas poentu i 100% si za sve u pravu!

Samo mi smeta jbga

Znam i meni ali dosta stvari su pozitivne ili pozitivnije nego sto su negativne. Samo da pare ne isceznu i sve je ok.

Link to comment

Mare be , kome da zagorcaju zivot Jirka i Meleg?Kolko godina imas ti? Pa u usmenom dogovoru dok su nam pozajmljivani smo se obavezali da nijedan nas igrac ne sme popreko da pogleda nekog crvenog, kamoli ukliza.... 

 

Link to comment
8 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Mare be , kome da zagorcaju zivot Jirka i Meleg?Kolko godina imas ti? Pa u usmenom dogovoru dok su nam pozajmljivani smo se obavezali da nijedan nas igrac ne sme popreko da pogleda nekog crvenog, kamoli ukliza.... 

 

Sto se razlikuje od prethodnih godina tacno u cemu ???

 

Link to comment

Razlikuje se sto smo stariji po jednu godinu. I sto je materijal za povracanje presao kriticnu tacku.

I sto je sve ociglednije i ruznije.

 

Link to comment
20 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Razlikuje se sto smo stariji po jednu godinu. I sto je materijal za povracanje presao kriticnu tacku.

I sto je sve ociglednije i ruznije.

 

Aha to. Pred plejof sa Zvezdom ja se primio a cale mi kaze ma koja be titula... Pred revans kupa s Partizanom slicno. Sad sam i ja ukapirao da nema lozenja. Kad duze, duze pratis polako ti se sleze sve, kako, sta, ko,gde. Ima da pasemo travu jos. Imam neki osecaj za filing da me boli uvo za ovu sezonu. E kad pocne i kad skoci adrenalin ne znam. Ali znam da vise nije to to, sto ne znaci da ne moze da krene na bolje. Isuvise je bio mucan april i maj. Ali isuvise. Ne prihvatam ono jbga, to je realno... 

Link to comment

Mislim da treba da preguramo ovu godinu, da pokrijemo stadion i izgradimo wc, da vidimo kuda sve ovo vodi pa da komentarisemo. Pozajmili smo dva igraca, velika stvar!

Ja sam pre dve godine kad je krenulo prvenstvo pisao ovde mnogo sta ali tada je vecina bila uz aktuelno rukovodstvo. Pisao sam da ce namestene utakmice oterat sve sa stadiona ali tada je vecini bilo bitno da izbijemo na vrh i da treba da se borimo oruzjem koje dobija. Oruzje blizanaca :)

Ovo sada nije uopste nesto sto prelazi granicu jer je granica davno predjena a ja samo konstatujem da u ovakvim okvirima ovi potezi uprave mogu da budu cak i razumni.

Link to comment

Razumem bes i razočarenje, al da neko prestane da piskara po internet, to baš i ne

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
10 minutes ago, W.F.C. said:

Aha to. Pred plejof sa Zvezdom ja se primio a cale mi kaze ma koja be titula... Pred revans kupa s Partizanom slicno. Sad sam i ja ukapirao da nema lozenja. Kad duze, duze pratis polako ti se sleze sve, kako, sta, ko,gde. Ima da pasemo travu jos. Imam neki osecaj za filing da me boli uvo za ovu sezonu. E kad pocne i kad skoci adrenalin ne znam. Ali znam da vise nije to to, sto ne znaci da ne moze da krene na bolje. Isuvise je bio mucan april i maj. Ali isuvise. Ne prihvatam ono jbga, to je realno... 

Tako je. Ranije smo bili slabi i bez para ali smo znali da je svaki rezultat zasluzen. Ni tada nismo pobedili Zvezdu ni Partizan ali osecaj u stomaku nije imao cenu pred ove utakmice. Kao sto rekoh, granica je davno predjena i zaista nije odlucujuce da li smo pozajmili dva igraca ili cetri.

Leptirici ce se javiti protiv Flore i Ajntrahta i nadam se da cu uzivati u lepom fudbalu, dobrim rezultatima bez penala i prozivanja trece strane.

Zelja mi je da se ove godine uhvatomo u kostac sa Partizanom bez da im damo materijal za razvlacenje po novinama koji ce oni ako zatreba svakako smisliti.

Ovo ce biti napredak a ako uspemo da na leto prodamo Aleksu ili nekog drugog i podignemo lestvicu u zaradi bice jos bolje

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...