Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

A be, ne odajte tajne ko će igra i gde će igra. Nikad se ne zna ko čita. Naleti neki Estonac, sa hakuje Simi taktiku, pobede nas i šta onda? :fantom:

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment

Pogledao sam u subotu njihov derbi. Vasiljev im je bogotac sutira kad god moze i iz prekida i iz igre. Uopsteno cesto sutiraju i uigrani su naravno. Mozemo da ih prodjemo, individualno smo na papiru bolji ali sve je to na dugom stapu jer jelte ne znamo sami sebe... Izgleda da Leke nece bit' u prvih 11 :fantom:

Link to comment

Da, Vasiljev sutira ko lud, lik koji nas je sjebo kad su dobili Srbiju 3:1 u Beogradu u kvalifikacijama. I njima ce Ajntraht biti motiv ko i nama. Opet nadam se da prodjemo. 

Link to comment

Imaš tu promisao bucko, tu neku vrcavost, nekako umeš postu da daš šmek, dušu, uživanje te je čitati

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Očekivao sam Recaro fotelji e. 

 

ovo je samo za probu b

u flasku od vodu zabrkano dupe od buljinu, stoj ce gi prejebemo floru i frankfurcani

Link to comment

Добро је што су клупе сачуване, било би ми жао да се баце овако лепо и равно изварене шипке... #рециклурајнебацај  :fantom:

Link to comment

Al ce budu zgodni za pcuvanje gostujuci a posebno nas sadasnji trener....nema vise bezanje u ukopanu kucicu, ovde sve na izvolte uvek objektivnom zapadu i besnim psima ivice tonceva ..

Link to comment

Какав бре Рекаро, где шта има по Врање, могао је Рецко то да среди... 

 

fotelje_slide_2.jpg?crc=284190287

Link to comment
4 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Nema bacanje81b422a755f38062a2e7c0fc6e00a1b1.jpg

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Posan beton, al dobro em je post a em se ustedi koj dinar.

Stolice A kategorija iz 2006. sa zapada, knauf u lozu dobar ovako iz daleka kad se pogleda

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...