Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Povlacim se ljudi sa foruma,mucno je gledati kako smo postali filijala....

Bolje treca liga ali svoji nego ovo....

Svako Dobro i Veliki Pozdrav za sve Meraklije!:grozan:

Link to comment

Mislim da ti gresis Martik. Filijala bismo bili da razigravamo neke klince... Mislim da Meleg i Jirka mogu dosta da pomognu. Jirka je neverovatno tehnicki nadaren i brz igrac, Meleg je mlad ali veoma kvalitetan. Iskreno, nema nista lose u ovim pozajmicama. Dobili smo pojacanja. Jirku sam gledao na zimskim pripremama, bice najbolji igrac nas...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, martick said:

Povlacim se ljudi sa foruma,mucno je gledati kako smo postali filijala....

Bolje treca liga ali svoji nego ovo....

Svako Dobro i Veliki Pozdrav za sve Meraklije!:grozan:

Nadam se da ce obelodaniti odluku za ovakav potez i politiku.

Mozda u ovom trenutku nismo mogli da nadjemo adekvatna pojacanja za nas budzet, mozda ce se vise novca sliti u skolu pa je ovo resenje da se ne oslabi prvi tim, mozda cemo imati procente od prodaje...???

Mora da postoji ligicno i razumno objasnjenje za ovakve poteze kako ne bi posumnjali da su novce strpali u dzep?!?!?!

Nas klub nije privatni i dok je tako novac i dobit od prodaje moraju biti transparentni. Kome se ne svidja moze da pakuje kofere.

Imamo dobar tim i jurimo ponovo to trece mesto ili drugo, treba imati razumevanja ako druga strana ima sluha!!!

Vojvodina se opasno pojacala, Cuka uvek jaka a opstanak i napredak lezi u konstantnosti rezultata.

Mi smo preko noci ostvarili rezultat koji se planirao za dve godine i sigurno da postoji jaz izmedju rezultata i nasih mogucnosti. Skola sigurno ne moze da isprati ove rezultate i treba vremena da se posrnuli gigant postavi na stabilne noge.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Dobili ste za nase uslove odlicne igrace, govorim cisto fudbalski, ne ulazim u to da li ima smisla da klub pozajmljuje igrace od kluba kom zeli biti konkurent

 

Ja i dalje ne mogu da verujem da su ovi idioti poslali jirku na pozajmicu

Link to comment
4 minutes ago, ackonish said:

Mislim da ti gresis Martik. Filijala bismo bili da razigravamo neke klince... Mislim da Meleg i Jirka mogu dosta da pomognu. Jirka je neverovatno tehnicki nadaren i brz igrac, Meleg je mlad ali veoma kvalitetan. Iskreno, nema nista lose u ovim pozajmicama. Dobili smo pojacanja. Jirku sam gledao na zimskim pripremama, bice najbolji igrac nas...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Biće najbolji Zvezdin igrač u našem timu

Link to comment
5 minutes ago, Gradina said:

Biće najbolji Zvezdin igrač u našem timu

Ako nam pomogne da osvojimo bar trece mesto, da razvijemo Aleksu i prodamo ga za milion ili jace a uz to iskoci i neki Silo ili Cumic, mi smo ponovo na dobitku.

Mali Cirkovic ili neki novi klinac...

Uz jake igrace, jake treninge i dobre rezultate se lakse prave dobri igraci a prva par mesta obezbedjuju vecu cenu

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ne sumnjam ja u kvalitet igraca iz zvezde,ali mi nije normalno da uzimamo igrace od direktnog konkurenta!

Prosto neshvatljivo,nismo Proleter ili Rad!

Ako zelimo visoke ambicije radi se drugacije...

Jbte koliko smo para dobili,plus plate su redovno,ne mora top pojacanja ali makar iz nase lige ali nikakva pozajmica! 

Link to comment
9 minutes ago, martick said:

Ne sumnjam ja u kvalitet igraca iz zvezde,ali mi nije normalno da uzimamo igrace od direktnog konkurenta!

Prosto neshvatljivo,nismo Proleter ili Rad!

Ako zelimo visoke ambicije radi se drugacije...

Jbte koliko smo para dobili,plus plate su redovno,ne mora top pojacanja ali makar iz nase lige ali nikakva pozajmica! 

Ja se slazem sa tobom ali baciti lepu zaradu na prosecan kvalitet je gora opcija jer se pare potrose, rezultati ne ostvare a visoke ambicije isceznu.

Taj Covic koliko sam upucen je trazio solidnu kinti, ima 27god. i pitanje je kako bi se snasao. Ok igrac ali sasvim je moguce da se plata koju je dobio u Vojvodini i njegove igre ne podudare.

Ne pravdam i kao sto rekoh treba uprava da opravda poteze ali za neki ovakav zakljucak kao sto je tvoj treba da prodju bar jos dva prelazna roka kako bi se uistinski prepoznala i videla neka smernica.

 

I da... Zvezda nam jos uvek nije direktni konkurent i nece biti jos neko vreme. Mozemo da ih prestignemo samo ako debelo udju u neku minus fazu a i tada sumnjam da ce nam biti dopusteno.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
6 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ako nam pomogne da osvojimo bar trece mesto, da razvijemo Aleksu i prodamo ga za milion ili jace a uz to iskoci i neki Silo ili Cumic, mi smo ponovo na dobitku.

Mali Cirkovic ili neki novi klinac...

Uz jake igrace, jake treninge i dobre rezultate se lakse prave dobri igraci a prva par mesta obezbedjuju vecu cenu

Slažem se u potpunosti  ali i uprava mora da ima takvu strategiju.Podsetiću te da je Lala  dosta mladih igrača gurnuo u vatru   gde god  je radio , samo kod nas ni jednog. Zato  nije to ni do nas ni do nasih mladih igrača nego do uprave. A zna se i zbog čega je tako. . .godinama

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Slažem se u potpunosti  ali i uprava mora da ima takvu strategiju.Podsetiću te da je Lala  dosta mladih igrača gurnuo u vatru   gde god  je radio , samo kod nas ni jednog. Zato  nije to ni do nas ni do nasih mladih igrača nego do uprave. A zna se i zbog čega je tako. . .godinama

Pa Lala nije bas poznat po guranju mnogo igraca a i da gurnes igraca taj isti treba da ima kvalitet.

U Borcu ne znam za nekog mladog igraca a mislim da ce se navijaci Vojvodine sloziti sa mnom kada kazem da je vise talentovanih igraca oterao.

Cuka mnogo ulaze u mlade i tu hoces-neces mora neko da iskoci. Ipak imaju jednog Matijasevica i vise novca od nas kao i dugogodisnji plan i razvojnu strategiju. Od nas duzu bar par godina.

Kod nas je gurnut Randjelovic. Ove godine ce Aleksa i Cumic. Sledece ako gurnemo trojicu recimo Silo, Cirkovic i Ristic mi smo debelo na konju i sa jasnom strategijom. I da ponovimo sa dvojicom je odlicno.

Link to comment

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=07&dd=04&nav_id=1562335&utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Content%2bexchange

Jirka i Meleg ukupno placeni milionce plus plata koja je verovatno u ovom trenutku tri, cetri puta veca nego nasa najveca plata. Ove igrace u ovom trenutku ne bi ni kao slobodne mogli da dovedemo.

Ako im bude dopusteno da igraju protiv Zvezde i uz to ne bude nekih radnji, u praksi se pokazalo da obicno takvi igraci zagorcaju zivot maticnom klubu u zelji za dokazivanjem.

U nastavku teksta Simo i promocija.

Kako vreme prolazi sve mislim da je jako korektna opcija koja stvarno voli sto je dosla u nas klub. Lalat ide gde namirise da ce se te godine napraviti bum u klubu a Simo mi nekako deluje da je osim para naravno dosao i srcem. Bes li ga ali imam takav osecaj

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...