Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Šta ga znam realno je da samo Simo zna ko je kako radio tokom priprema, mi mož da nagađamo. Nomu bi ja ovako laički bez gledanja treninga i utakmica pustio zato što je više seniorskog fudbala odigrao od Leke

Link to comment

Tek u Estoniji ce steknemo neki utisak o novoj ekipi i trofejnom treneru, nisam ni ja pogledao ovo sto je moglo sa priprema a ionako nema znacaja jer su igraci tek pristizali. Zato se i zajebavam, nema sta toliko da se kaze. Sa ovim ofanzivnim igracima sto su stigli zadnjih dana deluje mi da kao i mozemo da dobacimo nekako do prva 4, ali ko bi to sad mogao da zna. Valjda se pojave neki snimci od Floru, danas je taj njihov gracki derbi, pa da ih malo vidimo, ne znam uopste sta da ocekujem od nas ni tu ni nadalje, sad se vec i nagomilase igraci pa ce valjda proberu nesto iz toga. Znaci cekamo prenos na rts2 ili rts 3 iz Estoniju, a onda cekamo sever za 100 dinara u revans da se ne trosimo. 

Link to comment
3 hours ago, zikaPantelej said:

Šta ga znam realno je da samo Simo zna ko je kako radio tokom priprema, mi mož da nagađamo. Nomu bi ja ovako laički bez gledanja treninga i utakmica pustio zato što je više seniorskog fudbala odigrao od Leke

Kakvo razmisljanje. . . Noma ispred Leke. C c c

Link to comment

Mislim da u ovom trenutku imamo sasvim dobru ekipu što se ofanzive tiče i da smo tu zadržali nivo u odnosu na prošlu sezonu. E sad defanziva, golman Petrović bolji od Borivoja, nova zadnja linija ne verujem da može da bude na nivou od prošle sezone, možda na nekom približnom. Vezni red najveća enigma, po meni Leka treba da bude prva i osnovna opcija na zadnjem veznom. Kako će da uklope ostale to samo stručni štab zna verovatno. Melega ne bi na krilo jer nije taj tip igrača, a sa druge strane na ofanzivnog veznog po meni treba staviti Batrovića pre njega iz više razloga i to će najverovatnije i da se desi pa mi zbog toga nije baš ni najjasnije njegovo dovodjenje u ovom trenutku. Na utakmici protiv Sočija je Meleg igrao zadnjeg veznog sa Nomom čini mi se, što je defanzivno dosta loša varijanta. Sve u svemu možemo samo da nagadjamo sastav ne samo za Floru nego i za Ajntraht pošto će se sa ovoliko igrača u vezi i napadu sigurno dosta toga menjati dok se ne nadje nešto što svima odgovara.

Link to comment

Struka, Meleg je svakako bolje resenje od Cakija koji se verovatno zbog godina mnogo povredjuje i ne moze da udje u formu. Sad dal moze da igra zadnjeg veznog tj nekog CM to mislim da je bas onako lose resenje ?

Petrovic veci potencijal ali da li ce biti na nivou Borivoja ili bolji to cemo da vidimo?

Ovaj zadnji stoper sto dosao iz Ceske prosle godine nista nije pokazao u Vojvodini.

Ovaj drugi je enigma i verujem da ce tu najvise biti problema.

Drugi problem ekipe jeste ako se Leka upari sa Bondarenkom. U kakvoj je formi Noma i to nece da bude bas najsjajnije resenje. Uz Leku treba neki Radin ili jos bolje Marjanovic samo da je malo brzi i agilniji.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...