Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

2 hours ago, ackonish said:

Zanimljivo.... ispravi me Reale ako gresim.... slavio si kad je postojala sansa da se Drincic vrati u klub i ove sezone... tada si zaboravio Leku koji bi izgubio jos jedni godinu...

Leka treba da igra i delim tvoje misljenje da ce da bude jedan od nosilaca igre. Cak je i sam Drincic u par intervjua koje smo radili rekap da je Leka zasluzio da igra. On je dobijao sansu, kao i Cumic i Petrovic kod Lalatovica... ali ambicija je bila druga pozicija i istorija. Ne biva istorija i razigravanje mladih. To ne rade ni mnogo veci klubovi u Evropi od nas...7ec31a0f6d8f38f63da50b74f2d867b3.jpg

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Kure, be, pa nije Drina uzeo Leki mesto, već Bondarenko. 

Link to comment

Konačno se setili da srede one rupetine kod korner zastavica, stavili neki kao lim preko da ne propadne čovek kad izvodi korner.

I klupe za rezerve će budu u nivou staze.

 

Mene me brine da nas ne banuju za Frankfurćani ako neko baci neku petardu protiv Flore... Oni delegati jedva čekaju tako nešto a naši mamlazi lako nasedaju...

Link to comment
Konačno se setili da srede one rupetine kod korner zastavica, stavili neki kao lim preko da ne propadne čovek kad izvodi korner.
I klupe za rezerve će budu u nivou staze.
 
Mene me brine da nas ne banuju za Frankfurćani ako neko baci neku petardu protiv Flore... Oni delegati jedva čekaju tako nešto a naši mamlazi lako nasedaju...
Znači Meraklije će reše mir za 10 somčeta. Bezbednost zagarantovana, će gledamo Frankfurtćani, njama pretisak

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, ackonish said:

Leka igra zadnjeg veznog, sta igra Drina?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Drina kod nas nije igrao zadnjeg veznog. Ispred Crnog i Pankova je stajao Bondarenko. 

Link to comment

Skupe petarde, to se baca jednom godisnje. Nadam se jug 100 dinara prva utakmica, to da se prodje i onda da se vidi s Nemci nesto da se bar izmulja, neki transfer da se napumpa pa odma pozajmica nazad uz njihovu platu ili makar kladionicarska kombinacija neka, da budu od vajdu bar malo i oni ako vec oce da igraju s nas, mi ih nismo nista terali.

Link to comment
13 minutes ago, W.F.C. said:

Skupe petarde, to se baca jednom godisnje. Nadam se jug 100 dinara prva utakmica, to da se prodje i onda da se vidi s Nemci nesto da se bar izmulja, neki transfer da se napumpa pa odma pozajmica nazad uz njihovu platu ili makar kladionicarska kombinacija neka, da budu od vajdu bar malo i oni ako vec oce da igraju s nas, mi ih nismo nista terali.

+1

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Skupe petarde, to se baca jednom godisnje. Nadam se jug 100 dinara prva utakmica, to da se prodje i onda da se vidi s Nemci nesto da se bar izmulja, neki transfer da se napumpa pa odma pozajmica nazad uz njihovu platu ili makar kladionicarska kombinacija neka, da budu od vajdu bar malo i oni ako vec oce da igraju s nas, mi ih nismo nista terali.

Jug zatvoren prvu utakmicu zbog kazne.

Link to comment
14 hours ago, zikaPantelej said:

Dobar dan evo ja da se izujem i da počastim vas domaćine dvema slikama od danas sa Čaira

 

 

To bate....sve nas je više iz SAO PAntelej. Još jedan i tražimo autonomiju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...