Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Kolko dugacko pise, treba mi sat vreme da procitam.
Kad je čovek rečit, elokventan, kolektor, jednom rečju - pobedilac !!

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
25 minutes ago, ackonish said:

El ti ovako lakse da citasbdf583602c6e43350c2df7a444d3b3c5.jpg

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

super, tnx

Umesto lektiru cu ovo.

Link to comment

То га Дачић испитивао географију па показује где су братске државе из Африке које су повукле признање... :fantom:

Link to comment

Simo ne mora se mucis evo W.F.C. ti olaksava skauting. Opasni su iz guzvi posle prekida!!! Publika je vatrena ali to ne sme da utice na nase igrace!

 

Od juce, koi profi snimak...

 

Link to comment

Kako "HS" kaže naš projektovani sastav bi trebao da bude ovakav, a znamo da imaju uvek pouzdanije informacije nego sam klub..

 

Petrović, S. Đorđević, Ostojić, L. Đorđević, Todorovski, Bondarenko, Meleg (Petrović), Tomić, (Stojanović), Jirka, Batrović, Bojović (Haskić)

 

Samo ne znam u kojoj formaciji bi to trebalo da bude jer ne mogu nikako da sklopim kockice... Zašto ga nema Leka i zašto je Haskić u protokolu za ovaj meč a spominje se teža povreda da će mu trebati najmanje mesec dana za oporavak?

Link to comment
Kako "HS" kaže naš projektovani sastav bi trebao da bude ovakav, a znamo da imaju uvek pouzdanije informacije nego sam klub..
 
Petrović, S. Đorđević, Ostojić, L. Đorđević, Todorovski, Bondarenko, Meleg (Petrović), Tomić, (Stojanović), Jirka, Batrović, Bojović (Haskić)
 
Samo ne znam u kojoj formaciji bi to trebalo da bude jer ne mogu nikako da sklopim kockice... Zašto ga nema Leka i zašto je Haskić u protokolu za ovaj meč a spominje se teža povreda da će mu trebati najmanje mesec dana za oporavak?
Igraci u zagradi su oni koji bi mogli, da zaigraju u startnih 11. Projektovani sastav, sastav na osnovu pripremnih utakmica. To je sastav koji novinar (ja) ocekuje na utakmici, a nikako nista zvanicno ... formacija po pripremnim mecevima bi trebalo da bude neka varijacija 4-4-2

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
15 minutes ago, ackonish said:

Igraci u zagradi su oni koji bi mogli, da zaigraju u startnih 11. Projektovani sastav, sastav na osnovu pripremnih utakmica. To je sastav koji novinar (ja) ocekuje na utakmici, a nikako nista zvanicno ... formacija po pripremnim mecevima bi trebalo da bude neka varijacija 4-4-2

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Ne znam odakle ti ideja za Cakija, Petrovica pa i za Bojovica da ce u prvu postavu. Prva dvojica nisu bili ni u najavi za neku prijateljsku bar ja nisam cuo a Bojovic dosao zadnji a tu je Makaric koji je prosao pripreme? Za Jirku je ok jer nemamo takav profil igraca.

Link to comment

              Petrović 

Todor-Ostojic-Đorđevic-Đoša

               Bondarenko 

       Jirka-Noma-Tomic

                 Meleg

              ŠPIC(jos uvek Simo nije odlučio)

Ovaj sastav ce iz ove formacije prelaziti u 4-4-2 po potrebi i razvoju situacije na terenu.

Takođe, ako Bondarenko krene napred Noma ostaje na njegovo mesto.

Haska je van trenaznog procesa sledecih mesec-dva.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...