Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Quote

RADNIČKI KOMPLETIRAO ODBRANU!

двогодишњи уговор je потписао штопер Лазар Ђорђевић (27), који је претходне две и по године играо у чешком прволигашу Карвини.

Спортски директор Нишлија Марко Јовановић је рекао да је ангажовањем овог фудбалера завршен планирани посао у прелазном року у формирању одбране.

– После доласка Ивана Остојића, који је десни штопер, на наше велико задовољство пронашли смо и левог Лазара Ђорђевића. Реч је о играчу који је као двадесетогодишњак играо у Војводини, одакле је отишао у иностранство. Играо је неколико година у Словачкој и Чешкој, с обзиром на то да је у сваком клубу био један од најбољих, биће изузетно појачање.

Јовановић истиче да је одбрани недостајао управо фудбалер Ђорђевићевог профила.

– Не сумњам да ће наша одбрана у наредној сезони на евро и домаћој сцени бити чврста и непробојна, као кремен-камен! Испред голмана биће бекови Тодоровски и Стефан Ђорђевић, сад и Иван Остојић и Лазар Ђорђевић.

Od Reala sam ukrao, nemam pa kradem...

Link to comment
RADNIČKI KOMPLETIRAO ODBRANU!
двогодишњи уговор je потписао штопер Лазар Ђорђевић (27), који је претходне две и по године играо у чешком прволигашу Карвини.
Спортски директор Нишлија Марко Јовановић је рекао да је ангажовањем овог фудбалера завршен планирани посао у прелазном року у формирању одбране.
– После доласка Ивана Остојића, који је десни штопер, на наше велико задовољство пронашли смо и левог Лазара Ђорђевића. Реч је о играчу који је као двадесетогодишњак играо у Војводини, одакле је отишао у иностранство. Играо је неколико година у Словачкој и Чешкој, с обзиром на то да је у сваком клубу био један од најбољих, биће изузетно појачање.
Јовановић истиче да је одбрани недостајао управо фудбалер Ђорђевићевог профила.
– Не сумњам да ће наша одбрана у наредној сезони на евро и домаћој сцени бити чврста и непробојна, као кремен-камен! Испред голмана биће бекови Тодоровски и Стефан Ђорђевић, сад и Иван Остојић и Лазар Ђорђевић.
Od Reala sam ukrao, nemam pa kradem...
I on ukrao, al se ne pravda ko ti :)

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, Gradina said:

A trava sama će da nikne

E pa ne znam dokle se stiglo sa travom. Ima onaj (a i ovde je na forumu) što neda da slike idu u javnost. Valjda smo zasadili neko posebnu travu, koja ide u kontrafelš nemačkom načinu vođenja lopte, pa da ne otkrivamo sve tajne Frankfurtćanima.

 

P.S. Mogao bi neko, od ovih što se maju po klub, posećuju treninge, da okinu neku fotku na mobilan...nije gre'ota

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...