Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

3 hours ago, gospa buba said:

montirao momak lamuu. shtajaznam, interesantna je. nisam sigurna da sam to htela, ali ionako ne znam shta sam htela.

 

Nisam znala da sam ovo htela (Zemlja Gruva)

...kupila sam lampu jer stvarno nemam lampu (Bojana Vunturišević)

Link to comment

Vratila sam im onu nizu lampu (147 cm)  od 3500 i uzela od 5000 ali sa tri kraka, visina cca 180 cm.  Dobre su obe, samo ova druga je malo visa i jače svetli. Ima i teze postolje, pa je stabilnija. Drugo, uzela sam robot usisivač Silvercrest SSR 3000 a1. Tražila sam što skuplji, pošto su i sa tom cenom dosta jeftiniji nego oni iz prodavnica bele tehnike. Nije njihov najskuplji model. Ovaj ne može da se poveže na telefon, niti da mu se daje mapa stana. Upravlja se putem daljinskog. Međutim, veoma dobro čisti, ima funkciju spot, tj. da čisti tačno određeno mesto, ima i tajmer. Nije za zapuštene prostorije, idealan je za održavanje već čistih stanova i to na dnevnom nivou. Ipak, jednom nedeljno čini mi se da treba uzeti usisivač za detaljno čišćenje. A možda i neće morati, videćemo. Kad je puna baterija, u najjačem režimu rada izdrži oko 70 minuta. Pre uključivanja skloniti / podići sve kablove, sitne predmete. Nije za tepihe sa visokim florom, a posebno ne sa resama. 

Kupila i kiselo mleko od bivolice, proizvođač Manale selo, Bugarska.

Bugari se ubiše od poljoprivredne proizvodnje i to ne zelene salate, nego od uzgoja krupne stoke, goveda. Videla sam i da imaju i goveđu pršutu. Mi smo gospoda, ne gajimo mi to osim pomalo fazona radi. Ne znam šta očekuju od nas da radimo kad uđemo u EU, kad i veći lopovi od nas čuvaju krave. 

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...