Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

1 hour ago, mraki said:

A teško da je neisplativost razlog, online se danas više isplati nego klasična prodaja.

ovako sam otkad su se otvorili otishla tachno 3 puta. u onlajn sluchaju bih izdala maksija bar jednom mesechno, a ako bi me radovale te neke sezonske ponude, ushecereno ovo-ono, robotici zezanje, sigurno i cheshce. mene taj koncept i taj narod shto tumara obezglavljen potpuno izludjuje.

 

ili nek otvore vishe radnji. nekad smo ishli u tempo posle ponoci (dok nisu pocheli da premeshtaju rezance i brashno svakog meseca :lolol: ) kad nema nikog, ovamo nikad nije da nema nikog. treba da ratujem do poslednjeg sira :s_w:

 

i josh da se psihichki i fizichki pripremam za to :isuse:

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment

takodje ne razumem premestanje radnje dva puta mesecno...tako veliki Univer u Ns (Alba) svaki put kad udjem radnja ispremestana naglavacke..pa osnovno pravilo je da potrosac voli naviku i rutinu i da zna gde stoji ono sto kupuje

 

takodje mrzim Lidl i guzvu i bas izbegavam da idem i muka mi je svaki put kad treba da idem al jbga ima par stvari koje samo tamo kupujem i onda udjem samo pokupim sta mi treba,nista novo ne razgledan,ona pijaca u sredini me ne zanima i izadjem za 15min..ali da je manja guzva duze bih ostala i vise neceg drugog kupila..

  • +1 1
Link to comment

u lidlu je to prednost

taj raspored je svuda isti, bar ono što sam ja videla, mislim, i u različitim državama

 

ono što mene u lidlu smara, to su gužve

zato uvek maltene pre izađem nego što uđem, pa sam u poslednje vreme prestala i da ulazim 

Link to comment

Što se tiče "premeštanja" to je više do firmi čija je roba nego do prodajnog lanca.
Često se i bolja mesta "iznajmljuju" po dodatnim ciframa.
Takođe npr. ono forsiranje, e tu je pivo i gazirano ajd naguramo i grickalice odmah tu jer ko uzima pivo taj će i grickalice. To je do samih proizvođača oni traže tako.
Zatim muljanje sa kratkim akcijama pa to treba istaknuti da se potrošači sapletu[emoji769].

Lidl ima i tu specifičnost, recimo, koju mislim da skoro niko nema. Npr. 80% stvari na akciji su tu dok traje akcija ili dok se ne pokupuje.
Masu stvari sam ja hteo posle da kupim ono kad idu akcije "po zemljama" po regularnoj[emoji769] ceni, ali cvrc nema posle.
[emoji20]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
18 minutes ago, dùda said:

u lidlu je to prednost

taj raspored je svuda isti, bar ono što sam ja videla, mislim, i u različitim državama

 

ono što mene u lidlu smara, to su gužve

zato uvek maltene pre izađem nego što uđem, pa sam u poslednje vreme prestala i da ulazim 

ali su ubedljivo najbrži na kasama, a pride i vagaju ono što se prodaje "težinski"

 

Sviđa mi se taj koncept što insistiraju da mušterija sve vraća u kolica, a onda na pultu uz prozor na miru slaže u torbe, ceger....

pred kraj decembra i pred božić angažovali devojke u žutim uniformama (valjda pripravnice), da pomažu na kasi da se roba pažljivo vrati u kolica ne bi li ostali manje čekali ispred kasa.

 

Zaista po organizaciji odskaču od ostalih marketa, u pozitivnom smislu naravno.

  • +1 1
Link to comment

Otvoren je novi Univerexport u mom komšiluku, što me raduje. Imaju voće odličnog kvaliteta- persimon naročito, a uskoro očekujem crvene pomorandže. Drugo, imaju samouslužne kase na kojima nikad nije gužva, to mi dođe kao odmor od lidl atmosfere. Na kraju, prate lidl popuste pa im pariraju.

Edited by halloween
Link to comment
" userid="9780"] ali su ubedljivo najbrži na kasama, a pride i vagaju ono što se prodaje "težinski"
 
Sviđa mi se taj koncept što insistiraju da mušterija sve vraća u kolica, a onda na pultu uz prozor na miru slaže u torbe, ceger....
pred kraj decembra i pred božić angažovali devojke u žutim uniformama (valjda pripravnice), da pomažu na kasi da se roba pažljivo vrati u kolica ne bi li ostali manje čekali ispred kasa.
 
Zaista po organizaciji odskaču od ostalih marketa, u pozitivnom smislu naravno.
To mene fascinira, zaista.
Brate, ionako dajem kintu, nemojte me gnjaviti u redu za kasu.
To mi je plus nad plusevima!

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...